АВТО RIA

У Житомирі столичне підприємство забруднювало атмосферне повітря шкідливими для здоров’я місцевих жителів викидами

У Житомирі столичне підприємство забруднювало атмосферне повітря шкідливими для здоров’я місцевих жителів викидами

  За процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом забруднення атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля речовинами (ч.1 ст. 241 КК України).

  Як повідомлялося раніше, на околиці Житомира деревообробне підприємство тривалий час працювало без відповідних дозволів на здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, унаслідок чого спричиняло небезпеку здоров’ю місцевих жителів та довкіллю.

  За даними слідства, підприємство, зареєстроване у місті Києві, спричинило довкіллю шкоди на суму понад 1,2 млн грн, про що зафіксовано відповідними актами перевірки Державної екологічної інспекції Поліського округу.

  Наразі, 24.06.2021, за процесуального керівництва окружної прокуратури, співробітниками Управління Служби безпеки України в області та слідчими поліції у виробничих цехах проведено санкціонований обшук.

  Під час обшуку вилучено бухгалтерські документи за декілька років, стосовно яких буде проведено дослідження з метою встановлення обсягів фактичних викидів та їх періоду.

  Оскільки  екологами встановлено, що у викидах присутні такі шкідливі речовини, як діоксид сірки, оксид вуглецю та азоту, призначено судово-екологічну експертизу щодо визначення ступеню концентрації цих речовин та створення небезпеки здоров’ю і життю місцевих жителів. Експертні дослідження проводить Житомирське відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

  Досудове розслідування проводить Житомирське райуправління поліції.

 

 Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework