АВТО RIA

Влада Житомира хоче продати через аукціон ще 150 кв.м комунальної нерухомості

Влада Житомира хоче продати через аукціон ще 150 кв.м комунальної нерухомості

  Влада Житомира хоче виставити на аукціон ще два приміщення – на проспекті Миру, 61/2 та на вул. Лесі Українки, 14.

  Відповідні проєкти рішень сесії 16 серпня оприлюднили на сайті міської ради, - пише zhitomir.info.

  «Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади загальною площею 45,1 кв.м, що розташоване за адресою: м. Житомир, проспект Миру, 61/2 та перебуває на балансі комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №6» Житомирської міської ради», - йдеться у проєкті рішення.

  За цією адресою приміщення різної площі здавалися в оренду і, зокрема, 17 березня 2017 року ТОВ «Аптека «Скайлайн» викупило орендоване нежитлове приміщення площею 8,6 квадратних метрів на проспекті Миру, 61/2, за 60 тис. 360 грн – 7018 грн за 1 квадратний метр.

  «Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади загальною площею 113,2 кв.м, що розташоване за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 14 та перебуває на балансі комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради», - зазначається в іншому проєкті рішення.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework