АВТО RIA

У Житомирській області судили подружжя: чоловіка – за нецензурну лайку вдома, жінку – бо не пускала його у квартиру

У Житомирській області судили подружжя: чоловіка – за нецензурну лайку вдома, жінку – бо не пускала його у квартиру

  Міськрайонний суд нещодавно розбирався у складнощах сімейних відносин одного бердичівського подружжя.

  На чоловіка та дружину поліція склала два адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства (ч. 1 статті 173-2 КУпАП).

  Про судову справу розповіла пресслужба Бердичівського міськрайонного суду.

  А передувало обопільному зверненню до правоохоронців наступне. Ввечері на початку липня цього року нетверезий чоловік повернувся додому, учинив сварку з дружиною, ображав її нецензурними словами. Наступного ж дня додому не потрапив узагалі: жінка не пустила його до квартири, бо «хвилювалась за своє та синове життя».

  Таким чином, чоловіка притягували до адміністративної відповідальності за психологічне насильство, дружину – за економічне (позбавлення доступу до житла та майна). Обидва порушники - вони ж і потерпілі - визнали свою вину. Окрім зізнань, винуватість кожного з подружжя підтверджували також матеріали справи.

  Наслідком судового розгляду стало накладення на чоловіка 170 гривень штрафу. Це зважаючи на його каяття, ступінь вини і вчинення правопорушення вперше. Що ж до жінки, суд обмежився усним зауваженням: до уваги було взято визнання нею вини, позицію чоловіка-потерпілого (просив не притягувати до відповідальності), а також обставини, які передували скоєнню правопорушення.

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework