АВТО RIA

Двоє житомирських медиків потрапили до спецпроєкту «30 лікарів Незалежної України»

Двоє житомирських медиків потрапили до спецпроєкту «30 лікарів Незалежної України»

  Історії про житомирських лікарів Дарію Сімчук та В’ячеслава Кобилінського увійшли до спецпроєкту «30 лікарів Незалежної України».

  Про це повідомив пресцентр МОЗ – пише zhitomir.info.

  Проєкт підготували Міністерство охорони здоров’я спільно з Національною службою здоров’я і департаментами охорони здоров’я облдержадміністрацій.

  «30 медиків, про яких ми розповіли на сторінках нашого спецпроєкту, — лише частина із тих, хто працює на “передовій” системи охорони здоров’я, що реформується, та щоденною працею творить зміни», – йдеться на сайті проєкту.

  Отже, серед «30 лікарів Незалежної України» – лікарка-анестезіолог Житомирської лікарні № 2 імені В. П. Павлусенка Дарія Сімчук.

  «Дарія – лікарка, яка руйнує стереотипи. «У нашому суспільстві й досі багато стигматизації лікарів. З того, що мені доводилось чути: «Молода – значить нічого не тямиш» або «Що ж ти за лікарка, якщо чверть твого тіла вкрита татуюваннями». А коли люди дізнаються, що у вільний час я займаюсь акробатикою на пілоні, в багатьох просто закочуються очі», – сміється Дарія. Долати упереджене ставлення їй допомагають справи, які завжди гучніші за слова», – так розпочинається історія про молоду лікарку. Повністю читайте тут.

kk26082150 2

  До спецпроєкту потрапила історія і про В’ячеслава Кобилінського – лікаря-хірурга Житомирської лікарні № 2 імені В. П. Павлусенка.

  «В'ячеслав мріяв стати лікарем з 7-го класу, а на момент вступу до вишу вже напевне знав, що стане хірургом – ніщо настільки не вражало та не запалювало очі. Лікар кожного дня переконується у правильності вибору фаху та вважає, що задоволені посмішки здорових пацієнтів, які радо зустрічають на вулиці та з вдячністю вітаються, то найкраща мотивація та наснага робити свою справу і надалі», – розповідають про лікаря-хірурга. Повністю історія – тут.

kk26082150 3

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework