АВТО RIA

У Житомирі зростає кількість хворих на коронавірус. ВІДЕО

У Житомирі зростає кількість хворих на коронавірус. ВІДЕО

  В першій міській лікарні в інфекційному відділенні станом на ранок перебуває 60 пацієнтів. Щотижня кількість госпіталізацій збільшується.

  В інфекційному відділенні першої міської лікарні нині перебуває 60 хворих на Ковід. З них — 47 підтверджених випадків і 13-ро людей з  підозрою. Середній вік пацієнтів становить 60 років. Найстаршому  — 87. Семеро людей – у тяжкому стані,  - йдеться у сюжеті СК1.

  Медики фіксують щотижневе збільшення кількості хворих. Минулого тижня у відділенні було 50 пацієнтів, два тижні тому ця цифра складала чотири десятки. Запевняють, ми на порозі 3-ї хвилі коронавірусної інфекції.

  «Знаходимося на початку 3-ої хвилі COVID. Вона поширена з DELTA штамом вірусу» — повідомив медичний директор КП «Лікарня №1» ЖМР Андрій Волков.

  Лікарі твердять, що перші випадки штаму DELTA завезені з-за кордону. За рахунок масових святкувань він швидкими темпами почав ширитися в Україні. Кажуть, симптоматика хвороби подібна до попередніх штамів, але має скорочений інкубаційний період у 4-5 днів. А от перебіг хвороби проходить інтенсивніше.

  «Симптоми при Дельта штамі: головний біль, кашель, температура. Те ж саме, що було й раніше. Такої як кардинальної зміни картини ми не спостерігаємо» — розповів медичний директор КП «Лікарня №1» ЖМР Андрій Волков.

  У 1-й міській лікарні 170 ліжок-місць розгорнуто під коронавірусних хворих. Функціонує три інфекційних відділення. За їхніми прогнозами, цього вистачить на два-три тижні.  При необхідності будуть розширюватися за рахунок інших відділень

  «Будуть розгортатися додаткові ліжка, будуть відкриватися додаткові лікарні. Ми це вже проходили під час 2-ої хвилі. Усі механізми вже розроблені» — додав медичний директор КП «Лікарня №1» ЖМР Андрій Волков.

  Медики запевняють, проблем з лікарськими засобами наразі вони не мають.

Новини Житомира

 

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework