АВТО RIA

У селі на Житомирщині протягом двох років затоплює центральну вулицю

У селі на Житомирщині протягом двох років затоплює центральну вулицю

  Протягом двох років під час дощів у селі Топорище Хорошівської територіальної громади затоплює центральну вулицю – вода підмиває будинки. Про це Суспільному розповів житель села Сергій Гурський.

  За його словами, на місці тротуару, де мають ходити пішоходи, під час дощів збирається вода.

  "Усе життя ця вода стікала в інший бік від наших будівель. Текла і розсмоктувалася, все було нормально. Але цей підприємець, який купив магазин, зробив ось цю ливнівку", – сказав Сергій Гурський.

  Власник магазину Андрій Солодовніков розповідає, що купив це приміщення у 2013 році, і вода на цій вулиці стояла весь цей час.

  "Ми поступово проводили реконструкцію цієї території, ось ця вода раніше стояла тут, її було десь по коліно. Тут також моя земля і вода тече мені в город. Я тричі пропонував прокласти новий шлях витікання води. Один із варіантів, який я запропонував на сесії, прокласти тут трубу. Я за свої гроші викопаю на своїй території копанку, і ця вода буде стікати", – говорить власник.

  Проте місцеві жителі проти прокладання стічної труби на їхніх прибудинкових територіях, тому вимагають у власника прокласти трубу на його земельній ділянці.

  "На нашій ділянці не вийде прокласти, бо у нас тут свої прибудинкові території", – сказала Ніна Панасюк.

   Голова Хорошівської селищної ради Володимир Столярчук у коментарі кореспондентам Суспільного розповів, що вулицю підтоплює протягом двох останніх років.

  "Тому треба вивчати це питання. Тому що, ви ж розумієте, вода завжди тече вниз за течією, і якщо власники побудували огорожу, то там повинні бути передбачені стоки для того, щоб вода кудись дівалася, бо вона ж кудись дівалася раніше. І від жителів села Топорище на селищну раду з приводу підтоплення цієї території не зверталися. Якщо вони звернуться, то ми вивчимо комплексно це питання", – каже голова громади.

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework