АВТО RIA

Школи Житомирщини отримають 40 млн грн. на «Спроможну школу»

Школи Житомирщини отримають 40 млн грн. на «Спроможну школу»

  Минулого тижня Кабінет Міністрів України схвалив низку важливих для галузі освіти нормативно-правових актів.

  Як поінформував заступник виконавчого директора АМУ Володимир Мягкоход, Розпорядженням «Про розподіл обсягу освітньої субвенції «Спроможна школа для кращих результатів» у 2021 році» розподілено майже 1 млрд грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що було передбачено у Держбюджеті-2021. На окремі освітні об’єкти для кожної області виділено по 40 млн грн. Відбір об’єктів здійснювався комісією Міносвіти.

  «Ця субвенція спрямовується на реалізацію проектів, пов’язаних із формуванням нового освітнього простору, безпечного та інклюзивного освітнього середовища, проведення реконструкції та капремонтів», - пояснює консультант з бюджетних питань Житомирського РВ АМУ Сергій Гаращук.

  Як повідомили у Житомирському РВ АМУ, у переліку закладів освіти Житомирської області, що отримають субвенцію на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» у 2021 році: Бердичівський НВК №4, ЗОШ №12 м.Бердичева, Романівська гімназія, Ружинська гімназія, Овруцька школа №1, Житомирська гуманітарна гімназія №1, Дубрівська школа, Олевська школа №2, Радомишльська гімназія, Любарська гімназія №1, Городницька школа, Червоненська школа, Вільшанський ліцей, Першотравенський ліцей, Баранівський ліцей №2, Словечанська школа, Новоборівський ліцей, Жубровицька школа, Левківський ліцей, Чоповицький ліцей, Троковицький екологічний ліцей, Вишевицький ліцей, Андрушківський ліцей, Миропільська гімназія, Ємільчинська школа №1.

  Розпорядження «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 році» розподілено 150 млн грн.

  На створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 році, окрім обласних бюджетів, отримали 12 бюджетів міських громад.

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework