АВТО RIA

У Житомирі уронефрологічне відділення лікарні №1 перепрофілювали для лікування хворих на COVID-19

У Житомирі уронефрологічне відділення лікарні №1 перепрофілювали для лікування хворих на COVID-19

  13 вересня у Житомирі уронефрологічне відділення міської лікарні №1 перепрофілювали для прийому та лікування пацієнтів із COVID-19. Відділення розраховане на 25 ліжок.

   Про це кореспондентам Суспільного розповів виконуючий обов'язки медичного директора міської лікарні №1 Денис Матяш.

  За його словами, уронефрологічне відділення перепрофілювали через майже стовідсоткову завантаженість інших чотирьох інфекційних відділень лікарні. Пацієнтів уронефрологічного центру перевели до інших відділень. Через те, що загальну кількість ліжок у лікарні збільшити неможливо – до покращення ситуації не госпіталізуватимуть планових хворих, а також пацієнтів у легкому стані.

  "Кількість ліжок у лікарні ніхто не збільшує, тому ми мусимо обирати, які хворі у важчому стані, і надавати їм в першу чергу стаціонарну медичну допомогу, – каже Денис Матяш. Також змушені хворих, які не потребують термінової госпіталізації, та хворих, які йдуть на планову госпіталізацію, відтерміновувати до покращення ситуації".

 

  Нині на базі міської лікарні №1 працює чотири інфекційних відділення. Три з них є перепрофільованими: очне, терапевтичне та інсультне. Вони працюють не за своїм профілем, а приймають хворих на COVID-19. Завідувачка інфекційного відділення житомирської лікарні №1 Оксана Волкова каже, що щодня до лікарні госпіталізують до 20 пацієнтів із коронавірусом.

  "Всі відділення завантажені на 100 відсотків, – каже Оксана Волкова. – Ні в перепрофільованих відділеннях, ні в інфекційному відділенні вільних ліжок немає. Перепрофільовуючи уронефрологічний центр під відділення для надання допомоги хворим на COVID-19, ми практично вичерпуємо весь ресурс нашої лікарні".

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework