АВТО RIA

24 години на добу і без вихідних військові укріплюються на кордоні із Білорусі, звідки надходить постійна загроза

24 години на добу і без вихідних військові укріплюються на кордоні із Білорусі, звідки надходить постійна загроза

   Окупантів з Житомирщини вигнали, але біль і розруха у прикордонних селах лишилась. Тому, аби не дати шансів агресорові, ці вояки на північних рубежах готуються 24 години на добу.

  На Північному кордоні з Білоруссю наші воїни посилено укріплюються і готуються до оборони: якщо зненацька Лукашенко таки зважиться на вторгнення

  Колишні вчителі, адвокати і будівельники без вихідних - 24 години на добу - опановують військове ремесло і чекають наказу. Про наміри окупантів знають, тому дивляться за кордоном як із землі, так і з неба, йдеться в ТСН.

  З лопатою в руках викладач історії Житомирського вишу Юрій власноруч творить нову історію україно-російської війни. «Чистити автомат і копати окопи - це така праця до цього треба звикнути, потрібно мати розуміння, що ця війна надовго. Країна-агресорка готувалась до цього не тільки 30 років а й століттями», - переконаний він.

  Затишні аудиторії і студентів він проміняв на вологі шанці і армійський побут. Коли почалось вторгнення не роздумуючи пішов до військомата. «Було розуміння, що 24 лютого треба стати на захист Батьківшини, а до того я вчив багатьох дітей, випускників любити історію, де також козаки воїни УНР захищають свою країну, тому треба дітям показувати приклад», - додає військовий.  

  Білоруські та російські військові постійно пересуваються на тому боці, влаштовуючи чи імітуючи навчання. Проте ракетні установки розвернуті у наш бік. Аби не допустити проривів на ділянці кордону вояки посилено укріплюються. Копають, заливають бетоном, моніторять повітряний простір і прилеглу територію до Білорусі. Хлопці розповідають, до яких провокацій вдавались окупанти. «Заходили Мі-8 и Мі-24 з боку Білорусі розверталися і били зі сторони вільної України по мирному населенню», - розповідає боєць.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework