Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Рятувальники навчали Житомирян правилам безпечної поведінки

Для запобігання виникнення нещасних випадків влітку, 13 серпня на території гідропарку Управлінням ДСНС Житомирщини була організована широкомасштабна акція «Не будь байдужим!».

Рятувальники спільно із представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочиваючими щодо правил поведінки на воді, в лісових масивах та у разі знаходження невідомого підозрілого предмету. Присутнім доводилась статистика трагічних випадків, що стались на території області з початку року, розповіли про небезпеку, яка чатує під час перебування в лісі та біля водойм.

В обов’язковому порядку усім нагадались правила безпечної поведінки на відпочинку. Також кожен учасник заходу та пересічний перехожий отримав листівку із застережливою інформацією та мав змогу переглянути стенди і плакати, які організатори привезли з собою щодо дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій або теракту.

Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в Житомирській області.

Працівники товариства Червоного хреста України, з якими вже тривалий час тісно співпрацюють рятувальники, також долучилися до заходу. Волонтери наочно продемонстрували громадянам як надавати першу долікарську допомогу. Усі бажаючі потренувались робити штучне дихання потерпілому, накладати тугу пов’язку на кінцівку, обробляти рану у разі термічного опіку тощо.

Особлива увага була звернена на дітей, які зараз перебувають на літніх канікулах. Оскільки дорослі вже повернулись з відпусток на роботу, діти залишаються без догляду і постійно наражають себе на небезпеку.

Не залишився осторонь і громадський транспорт, який під’їжджав до зупинки гідропарку. Надзвичайники зустрічали відпочиваючих на виході або заходили в транспортні засоби та розповсюджували між пасажирами листівки з корисною інформацією.

Такі заходи Управління планує проводити і надалі по всіх місцях з масовим перебуванням людей.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top