Сакральна споруда кінця XVIII століття в стилі бароко на Житомирщині. ВІДЕО

Сакральна споруда кінця XVIII століття в стилі бароко на Житомирщині. ВІДЕО

  Мова йде про костел св. Антонія Падуанського в селі Стара Котельня Житомирської області.  На каналі Мир путешествий и истории в Ютуб вчора, 26 серпня, опубліковане відео з висоти пташиного польоту цієї сакральної споруди кінця XVIII століття.

   До відео також є й опис: «Костёл св. Антонія Падуанского в Житомирській області — сакральна споруда кінця XVIII століття в стилі бароко, вибудувана з червоної цегли, потинькована. Кінець будівництва — 1786 року. Належить до типу тринавних, чотиристовпних базилік з гранчатим пресбитерієм і прямокутними сакристіями».

  Споруда була побудована Антоном Прушинським у 18 столітті. Знаменитий проповідник - францисканець Антоній, який займався невіруючими у християнській вірі, був прихильником блукання та катастроф, а також покровителем сімейних відносин. Церква Святого Антонія побудована в стилі пізнього європейського бароко і вражає своєю архітектурною досконалістю.

  Фасад будівлі прикрашений іонічними колонами. Поруч розташовані залишки храму з дзвіницею та кам'яною стіною. На сьогодні церква є римо-католицькою.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top