megoo internet dks

Українська Швейцарія на Житомирщині: водоспад у центрі села. ФОТО

Українська Швейцарія на Житомирщині: водоспад у центрі села. ФОТО

  Інформацію про живописний куточок Житомирської області опубліковано на сторінці спільноти відділу культури та туризму ЖРДА.  

   Село Троянів входить до переліку популярних туристичних маршрутів українського Полісся. За мальовничі краєвиди його називають Українською Швейцарією Житомирщини. І не дарма! Тут дійсно відкриваються чудові види. І головна його окраса - Троянівський водоспад, розташований в центрі села.

  Як приємно після довгої і стомлюючої подорожі на хвилинку присісти і вдихнути свіже повітря, милуючись чарівними переливами спадаючої води! Це — краса, дарована самою природою.

  Троянів — дуже древній куточок. Село цікаве тим, що біля нього знаходяться розкопки поселень епохи неоліту, бронзового століття, що датуються ІІІ століттям до нашої ери. Тут знайдені залишки трипільських городищ. Так що мандрівникам є чому здивуватися. А ще неподалік розташований скельний каньйон і військовий полігон.

27031804 2

27031804 3

27031804 427031804 527031804 627031804 7відділ культури та туризму ЖРДА

 Новини Житомира

    

1 Комментарий

 • Антоніна

  написал Антоніна

  Среда, 27/03/2019

  Якби жителі Швейцарії побачили " цю Швейцарію", то іх би ударив Інфаркт. Село настільки занедбане, при в"їзді недалеко від центра, розвалюхи, в самому центрі, смітник заросший чагарниками, З зони парка зробили туалет.
  А було дійсно красиве село. Тільки господаря немає.

  Пожаловаться

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top