Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

Повернення до першоджерел: Захоплюючий зелений туризм в Житомирському районі. ФОТО

Повернення до першоджерел: Захоплюючий зелений туризм в Житомирському районі. ФОТО

  Про туризм на сторінках нашого сайту розміщено стільки матеріалів, що так легко й не злічиш.

   Це й не дивно, адже на Житомирщині багато красивих та живописних місць з захоплюючою та цікавою історією.

  Цього разу мова піде про зелений туризм в Житомирському районі.

  Маршрут # 11 (автомобільний)

  м. Житомир- с. Двірець--рекреаційна зона (поворот на "Кавунові дачі") - м. Житомир.

  На сьогоднішній день все більшою популярністю, насамперед у жителів мегаполісів, користується такий різновид відпочинку, як зелений туризм. Зелений туризм (інші його назви - сільський, аграрний, екологічний туризм) за визначенням - відпочинок у сільській місцевості.

  Ні для кого не секрет, екологічна ситуація в містах залишає бажати кращого. Містяни, користуючись усіма благами цивілізації, повинні платити за це задоволення своїм здоров'ям. Тому вирватися хоча б на кілька днів із галасливого міста, побути у злагоді з природою, дихати свіжим повітрям, харчуватися тільки натуральними та свіжими продуктами, пити джерельну воду та парне молоко - для багатьох є раєм на землі. Саме за цим і їдуть у село. Тут все своє, вирощене дбайливими господарськими руками, смачне й корисне. І нехай на яблуці або груші, зірваної вами з дерева, не буде написано «Без ГМО», ваше внутрішнє чуття підкаже вам, що це - натуральне, таке, яким йому й належить бути.

  Хтось скаже, а навіщо їхати в село, якщо можна відпочити на дачі? Дійсно, з цим можна погодитися, якщо, по-перше, ця сама дача у вас взагалі є, по-друге, вона розташована в екологічно чистій місцевості, та, по-третє, якщо відпочинок на дачі буде таким же повноцінним і цікавим, як у селі.

  Зелений туризм відкриває нові можливості. Містяни їдуть у села чи хутори пожити зовсім іншим життям. Це повернення до першоджерел. Краса сільських пейзажів, близькість річок, озер, лісів, гір, відсутність стресів та метушні, здорове харчування добре впливають на людину, зміцнюють її і духовно, і фізично. Це одна з переваг зеленого туризму.

  Пропонуємо завітати до розсадника «КОРНЕЛІС» с. Двірець, Житомирського району - це надійний виробник якісного посадочного матеріалу. "КОРНЕЛІС" займається вирощуванням та продажем декоративних рослин для відкритого грунту.

  Рослини поставляють по всій Україні і навіть ЄС.

 В розсаднику вам розкажуть про особливості вирощування декоративних та лісоутворюючих порід, ознайомлять з асортиментом декоративного посадкового матеріалу та породами, що використовуються для відновлення лісових насаджень нашого регіону.

   В ході екскурсії ви дізнаєтесь про агроекологічні особливості декоративних видів хвойних та листяних порід, які найбільше користуються попитом серед покупців.

150419067 2 150419067 2 150419067 2 150419067 2 150419067 2

 за матеріалами "Житомирщина туристична", Фейсбук 

Новини Житомира

    

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top