Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

Унікальний заповідник на Житомирщині налічує близько 800 видів рослин. ФОТО

Унікальний заповідник на Житомирщині налічує близько 800 видів рослин. ФОТО

  Природний заповідник "Древлянський" - природоохоронна територія в межах Народицького району Житомирської області вздовж річки Уж та її правих приток  -  Лозниці, Ослів і Звіздаль.

   Про це повідомляє tic.zt.ua.

  Заповідник створений з метою збереження унікальних лісових і водно-болотних природних комплексів Українського Полісся, охорони реліктових та ендемічних рослин і тварин та відтворення і збагачення природних лісів регіону. Антропогенний вплив на лісові та інші природні екосистеми тут є мінімальний. Природна флора природного заповідника "Древлянський" налічує близько 800 видів рослин, що складає близько 53 % флори Українського Полісся. У складі флори переважають родини Айстрових, Осокових, Капустяних, Розових, Губоцвітих, Злакових. Основна частина земель заповідника - 16880 га, вкрита лісовою рослинністю на яких проростають головні лісоутворюючі породи: сосна, дуб, вільха, береза, ясен, осика, граб.

  Окрасою заповідника є рідкісні водно - рослинні угрупування латаття білого, глечиків жовтих, сальвінії плаваючої, водяного горіха, що занесені до Зеленої книги України. Природний заповідник "Древлянський" є одним з елементів національної екологічної мережі. Специфіка зазначеної території полягає в тому, що внаслідок Чорнобильської катастрофи вона зазнала інтенсивного забруднення довгоживучими радіонуклідами.

3

4

5

Новини Житомира

       
 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top