Як працювали депутати під час чергової 26-ї сесії обласної ради. ФОТОРЕПОРТАЖ

Як працювали депутати під час чергової 26-ї сесії обласної ради. ФОТОРЕПОРТАЖ

  Депутати обласної ради сьомого скликання працювали понад 3 години під час чергової 26-ї сесії.

   «Сесія проходила  17 вересня, за участю голови ОДА Віталія Бунечка, його заступників та керівників структурних підрозділів та відділів апарату облдержадміністрації», ‒ oda.zht.gov.ua.

  Наприкінці сесії Віталій Бунечко подякував керівництву та депутатам обласної ради за плідну роботу.

  «Дякую вам за роботу! Впевнений у подальшій плідній співпраці між обласною державною адміністрацією та обласною радою на благо Житомирщини», – підсумував Віталій Бунечко.

  Загалом, під час сесії депутати розглянути понад 80 питань, серед яких – звернення Державної служби геології та надр України, внесення змін до регіональних галузевих програм, комунальні та кадрові питання та інші.

  На початку сесії Гімн України виконали вихованці Житомирської музичної школи ім. Б.М. Лятошинського, а у фойє на 4-му поверсі діяла виставка творчих робіт Житомирського обласного Центру народної творчості.

  Традиційно на початку сесії голова ОДА Віталій Бунечко та голова обласної ради Володимир Ширма нагородили жителів області державними відзнаками та нагородами.

  Крім цього, депутати підтримали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо виділення коштів на придбання лінійного прискорювача, припинення комунального навчального закладу «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів» шляхом ліквідації, встановлення 2020 року роком Музею космонавтики ім. С.П. Корольова та інші.

  Також депутати звернулися до Прем’єр-Міністра України, Міністра інфраструктури та Укравтодору із питанням щодо звільнення начальника Служби автодоріг у Житомирській області Геннадія Савченка.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

18

Новини Житомира

     

Последнее изменение Пятница, 20/09/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top