Новости Житомира
23.02.2017 13:24

У середу, 21 лютого, МФК "Житомир" зустрівся в 1/4 меморіалу Щанова з одним із фаворитів турніру - столичним "Локомотивом".

21.02.2017 14:02

У чотирнадцятому турі чемпіонату Житомира ФК "Атлет-Житомир " випало поборотися із командою, що займає передостанню сходинку турнірної таблиці "Медик".

16.02.2017 14:38

У неділю, під час тринадцятого туру житомирські "королі футзалу" поступилися перемогою молодій команді. Така подія стала справжньою несподіванкою, адже Атлет-Житомир не програвав уже 2 роки.

14.02.2017 10:13

"Інбев-Полісся" уже нахиляє голови під золоті медалі.

14.02.2017 08:05

Артем Дашковець з ФК “Миропіль” (U-13) став кращим гравцем Всеукраїнського турніру з футзалу в м. Ізяслав.

13.02.2017 17:35

12 лютого у СОК «Динамо» двома матчами стартувала першість Житомирської області з футзалу серед ветеранів у віковій категорії 40+, яка триватиме протягом лютого. Учасниками змагань стали шість команд:

13.02.2017 16:35

МФК "Житомир" продовжує активно готуватися до весняної частини аматорського чемпіонату України.

11.02.2017 12:01

У цю неділю в СК ФОК о 15-00, перша команда нашого клубу, ФК "ІнБев-Полісся", зустрінеться з чинним чемпіоном Житомира, ФК "Атлет".

08.02.2017 11:06

У рамках тринадцятого туру чемпіонату Житомира Атлет-Житомир зустрівся із ФК Коростень, що віднедавна стрімко набирає очки у турнірах.

07.02.2017 15:07

Який відбудеться на стадіонах Києва та Київської області в період з 14 по 26 лютого 2017 року.