Новости Житомира
21.03.2017 11:43

З 11 по 13 березня 2017 року в Харкові проходив чемпіонат України з армспорту. В змаганнях взяли участь 180 спортсменів. Збірна Житомирської області посіла 6 загальнокомандне місце. В скарбниці нашої команди 5 медалей: 1 – золота та 4 – бронзи.

20.03.2017 11:04

21 березня відбудеться перший поєдинок поєдинок чвертьфінальної серії плей-офф між ФК «Атлет-Житомир» та ФК «Катеринославхліб».

19.03.2017 16:15

Протягом 3-4 березня у м. Шепетівка проходив Кубок Поділля з пауерліфтингу, на якому успішно виступив студент Житомирського державного технологічного університету Олександр Трондюк.

13.03.2017 15:18

11 та 12 березня відбувся Чемпіонат Житомирської області з футзалу. Цьогоріч він став відбірковим етапом до Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України.

09.03.2017 17:24

Традиційно вже дванадцятий рік поспіль у Житомирі пройшов відкритий турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам'яті Аркадія Зорі.

07.03.2017 16:28

2 березня 2017 року в приміщенні конференц-зали готелю «Україна» відбулись Загальні звітно-виборні збори Житомирської районної федерації футболу на яких було обрано нового Голову федерації.

03.03.2017 12:13

У суботу, 04 березня, відбудуться стикові матчі лідерів ІІ ліги чемпіонату Житомира з футзалу, які визначать претендентів на золоті медалі сезону. На майданчику ФОКу юнаки МФК "Житомир" зустрінеться із лідером групи Б, командою Lamtransfer. Початок матчу - о 11.00.

02.03.2017 09:31

Полузащитник сборной Украины и голландского ПСВ, уродженець Радомышля, Александр Зинченко рассказал о том, как он собирается завоевывать себе место в сборной Украины, в виду отсутствия регулярной игровой практики в клубе:

28.02.2017 10:57

Протягом лютого в Україні відбулися змагання з різноманітних видів спорту, на яких успішно виступили студенти Житомирського державного технологічного університету.

27.02.2017 16:58

МФК Житомир здобув другу перемогу у зимовому кубку "Звягель 2017", який зараз триває у Новограді-Волинському. У неділю, 26 лютого, житомиряни обіграли місцевий "Авангард" з рахунком 2:0.