Слайдшоу на главной

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Радомишлі з’явиться траса для мотокросу. ФОТО

Мотокрос – це військово-технічний вид спорту по пересічній місцевості. Для цього створюються спеціальні треки, по яких на спортивно-кросових мотоциклах долають круті спуски, підйоми, повороти і стрибки з трамплінів.

За радянських часів у Радомишлі була досвідчена команда з мотокросу, лідер - в цьому виді спорту, і багато років поспіль займала призові місця на обласних змаганнях. З розвалом СРСР, нажаль, про мотокрос в нашому місті , як і в багатьох інших, було забуто.

Багато років ми відвідували змагання у різних містах України, вболіваючи за спортсменів з Житомира. А потім замислились: чому б і нам не відновити мотокрос в нашому Радомишлі, адже цей вид спорту дуже приваблює молодь, яка повинна розвиватися та загартовуватися фізично і духовно. Та й не тільки молодь цікавиться мотокросом.

Першим кроком було створення громадської організації «Спортивний технічний клуб «Радомишль». Згодом ми підібрали місце, яке ідеально підійшло для розбудови, необхідної для проведення тренувань і змагань у цьому виді спорту, спеціальної траси - мототрека. Воно знаходиться на околиці міста, за територією підприємства «Лабрадор» та заводом «Маяк», на колишній території військового тиру.

Нам відомо, що попереду на нас чекає ще багато труднощів та перепон. Більшість з них буде стосуватись фінансових питань, але спортсмени, які вже багато доклали зусиль та коштів, не мають наміру зупинятись на досягнутому. З вірою у те, що зможуть завершити розпочату велику роботу, вони готові вкотре внести свій вклад в розвиток Радомишля. Віримо також, що зможемо виховати та загартувати багато спортсменів та чемпіонів таких, як майстер спорту Олег Ліпінський з Житомира, який вже багато років прославляє нашу Житомирщину займаючи призові місця. Можливо серед наших юнаків виростуть такі спортсмени, як майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу, дев’ятнадцяти разовий чемпіон СРСР Володимир Іванович Кавінов, який підтримує з нами дружні стосунки. Також спортсмени Олександр та Роман Морозови, Володимир Тарасов, Дмитро Османов та багато інших підкорювачів мототреку. Всі вони обіцяють приїхати в наше місто на відкриття Радомишльської траси, опробувати її та показати свою майстерність, щоб жителі нашого міста змогли побачити і дізнатися про цей вид спорту.

На сьогоднішній день 50 відсотків робіт уже виконано, але необхідно прикласти ще немало зусиль, праці та фінансової підтримки. Ми щиро віримо, що все здолаємо завдяки підтримці небайдужих людей. І уже невдовзі, завершивши розбудову траси, ми матимемо нагоду запросити всіх жителів нашого міста на справжнє мотошоу з нагоди урочистого відкриття. А трохи згодом, хто зна, проведемо чемпіонат України з мотокросу.

Джерело: radomyshl.com

Всі новини Житомира

Последнее изменение Среда, 24/05/2017

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

ТУРИЗМ

Loading...

Go to top