Туризм

Туризм

Подорожуючи Хорошівським районом. ФОТОРЕПОРТАЖ

15 червня, під час робочої поїздки до Хорошівського району Ігор Гундич, разом із представниками місцевих житомирських ЗМІ відвідав ПАТ «Кварцсамоцвіти», музей коштовного та декоративного каміння, а також музей історії у Хорошеві. Чим же цікаві ці місця? Ми допоможемо вам знайти відповідь на це питання.

Храм на Житомирщині зведений у візантійсько-єпархіальному цегляному стилі дуже схожий на київський Володимирський собор

Селище Городниця розташоване на північний захід від Новограда-Волинського. на березі річки Случ. Центр селищної ради. Кількість населення - 5600 осіб.

Це варто побачити: Обитель, що знаходиться на березі Случа, має давню і багату історію

Храм Святого Великомученика Георгія Переможця велично підноситься на березі річки Случ серед лісів Полісся, в селищі Городниця (Житомирська область).

Райгородок: майже єврейське село, парк з ананасами та надзвичайна садиба Мазаракі

Райгородок – село Бердичівського району, Житомирської області розташоване на Придніпровській височині.

Відкрий країну: Шахти, покинута ракетна база, бункер «Скеля» та телефон для Сталіна. ВІДЕО

Ні для кого не секрет, що Україна багата на дивовижні місця та пейзажі. Але ми, постійно проживаючи в оточені краси, інколи не помічаємо, що Житомирщина - одна з перлин України. 

Вековые дубы, которые сажал сам Кутузов

На высоком берегу реки Ирша, протекающей севером живописной Житомирщины, расположена интересная местность, которая помнит богатейших магнатов, выдающихся полководцев и ожесточенные бои.

«Каменный город» — путешествие по Коростышеву и его окрестностям

Коростышев совсем небольшой районный центр Житомирской области, который раскинулся над гранитным каньоном реки Тетерев на трассе Киев-Житомир.

Парк им. Н. Островского в Коростене – природный парк исторической ценности

Парк имени Н. Островского – это природный парк, располагающийся на берегах речки Уж, по улице М. Грушевского г. Коростень Житомирской области Украины. Этот парк кажется настоящим оазисом посреди промышленного города.

Житомирщина вражає: найстаріший храм міста Малин

1784 року була заснована католицька громада Малина. Тоді ж була споруджена перша, ймовірно дерев'яна, будівля малинського костелу. 

Коростень — историческая столица древлян

Если у вас появилось несколько часов свободного времени и непреодолимое желание путешествовать, — отправляйтесь в Коростень! Этот, с первого взгляда, провинциальный советский городок на самом деле имеет свое уникальное «лицо» и хранит загадки глубокой старины.

ВИДЕОКАНАЛ

marschrut

Loading...

Go to top