ТУРИЗМ - News DKS - Новости и инфо Житомира

ТУРИЗМ

Житомирщина неймовірна: кар'єр Буймер. ВІДЕО

  "Буймер" - водойма, що виникла на місці покинутого піщаного кар'єру в околицях села Глибочок, за Левковом. Надзвичайно чиста вода, піщані береги, оточуючий сосновий ліс -  все так полюбилось житомирянам.

«Голубое озеро» - водное чудо Житомирщини

  Удивительно, сколько на Житомирщине озёр, каньонов и прочих водных чудес. Удивительно, что при этом классных баз настолько мало.

Красивые места Житомира, куда стоит поехать. Парк Островского в Коростене. ФОТО

  Сегодня мы хотим рассказать вам об одном интересном месте – парк Островского. Этот парк находится в 85 км от Житомира. Жители Коростеня очень любят это место, и часто там можно встретить туристов со всей Украины, но большинство житомирян не знают про это.

Вілла родини Мазаракі та парк, де вирощували пальми й ананаси. ФОТО

  Бердичів з усіх боків оточують села, де збереглися колишні панські маєтки з палацами і парками. Сьогодні ми побачимо один з них. Село Райгородок, в якому знаходиться вілла родини Мазаракі, знаходиться в 19 кілометр на захід від Бердичева.

Словечанско-Овручский кряж: чудо Полесья

  На севере Житомирской области среди густых лесов украинского Полесья крутым уступом высится таинственный и загадочный Словечанско-Овручский кряж. Он протянулся с запада на восток почти на шестьдесят километров — от города Овруч до села Червонка. Считают, что этот кряж — остаток древних горных отрогов. А знаменитый украинский географ Павел Аполлонович Тутковский назвал его целым собранием чудес природы...

6 неймовірної краси українських замків: від загадкових історій до селфі, якому заздритимуть. ФОТО

  В Україні відкриті для відвідування замки легендарних королів та загадкових алхіміків, а у деяких навіть можна пожити.В Україні відкриті для відвідування замки легендарних королів та загадкових алхіміків, а у деяких навіть можна пожити.

Маловідоме село та унікальний дерев’яний палац

  Маловідоме село Яроповичі в Андрушівському районі Житомирщини відділяє від траси Житомир-Попільня 4 кілометри бруківки. Назва села пов'язана з іменем великого князя київського Ярополка Святославовича (брата Володимира - хрестителя Русі), який у 970-х роках збудував біля витоків річки Ірпінь тимчасове польове укріплення. Вали давньоруського городища і сьогодні можна побачити на околиці села.

Дайвінг на Житомирщині: Де і що можна побачити під водою?

  Більш відома своїми кар'єрами Житомирська область. У самому Житомирі знаходиться декілька глибоких затоплених кар'єрів, які цікавлять дайверів з усієї України й навіть з-за кордону. Найбільш відомі Соколовський і Богунський кар'єри.

Садиба Прушинських-Оржевських на Житомирщині: неймовірна історія, величний парк, бароковий палац та загадкова церква-усипальниця

  Садиба Прушинських-Оржевських в селі Нова Чортория Любарського району Житомирської області складається з палацу, парку, церкви-усипальниці, в’їздної брами з прибрамним будиночком, парового млина. Пам'ятка архітектури національного значення (реєстраційний номер 1103/0). Датується 18-19 ст. Після Жовтневої революції маєток перейшов у власність Радянської влади, і у 1920 році на його базі було створено Волинський аграрний технікум.  

Найбільше єврейське місто: Інший Бердичів. ФОТО

  Бердичів сміливо можна назвати «найбільш єврейським містом України». Хоча 80-90 відсотків єврейського населення для багатьох західно- та центральноукраїнських міст у ХІХ столітті було нормою, не слід забувати, що на середину століття Бердичів був четвертим за кількістю населення українських міст Російської імперії, а отже і євреїв тут було більше, ніж в інших містах регіону (понад 50 тис.). А це – друга за чисельністю єврейська громада імперії. 

Коростишівський кар’єр – багато хто чув, але мало хто там бував

   Це мальовниче штучне озеро, яке утворилося на місці затопленого гранітного кар’єру, знаходиться в густому лісі на виїзді з Коростишева в сторону Києва. Круті і скелясті береги озера висотою приблизно 10 метро, ​​вже давно поросли високими соснами і березами.

Андрушівщина: район насиченим маєтками польської й української шляхти та досить незвичними костелами. ФОТО

  Житомирщина багата на цікаві місця. Про них все написано тисячі історій, текстів. Але кожен мандрівник, блогер, журналіст, бачить всю красу по своєму.

ВИДЕОКАНАЛ

Якби ми мали достатньо грошей, то хоч сьогодні поїхали б подорожувати країнами Європи! — саме так житомиряни оцінюють свої можливості поїздок за кордон. 

Add a comment

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Loading...

Go to top