На днях ми інформували наших читачів про зміну в ЗУ «Про дорожній рух». Згідно з ним, перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже їдуть по колу. 

Але на майдані Соборному у годину пік, коли рух на круговому перехресті дуже активний, на дорозі панує безлад. Частина водіїв намагається їхати за новими правилами, решта – їздить за звичаєм. Це і провокує непорозуміння.

До того ж, поки що їх ніхто не інформував, не пояснював як зміни в ЗУ «Про дорожній рух» діють на практиці. Це призводить до конфліктних ситуацій на дорозі: водії починають сигналити одне одному, не всі ще до кінця розуміють, хто ж має перевагу в русі на круговому перехресті.

Цю ситуацію дуже легко вирішити. Все залежить від компетентних органів місцевого самоврядування: як тільки вони зроблять відповідну розмітку на дорогах, водії почнуть їздити за новими правилами. Тоді ж почне працювати регулювальник, який перші декілька днів наочно буде показувати і розповідати водіям який вигляд мають нововведення у дії. Коли вони вступлять у дію, поки не відомо, але у Житомирі вже готуються інформувати водіїв.

Нагадаємо, що 4 квітня цього року 234 народні обранці проголосували за законопроект №4246 «Про внесення змін до статті 41 Закону України "Про дорожній рух"» (щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу).

«Ми обов’язково будемо виїжджати та інформувати водіїв про нововведення, - зазначає лейтенант поліції, інспектор прес-служби управління патрульної поліції в місті Житомирі Діна Корчевна.

Зокрема, декілька днів на дорозі будуть працювати регулювальники, які будуть наочно розказувати та показувати водіям, як правильно їздити за новими правилами. Поки що автомобілістів ми не штрафуємо. Коли водії звикнуть до нововведень, за рухом на круговому перехресті слідкуватимуть патрульні. У разі виявлення явних порушень правил дорожнього руху, вони, звісно ж, штрафуватимуть водіїв».

Катерина Дейнека

Всі новини Житомира

Комментарии  

Permalink5 Таня
Цитирую сергій г.:
Ну якщо панове поліція не знають, що Закони вступають в силу тільки після їх опублікування в офіційному віснику. На сьогоднішній день Закон не вступив в силу, а тому то сьогодні неучі поліцейські чцть не врізалися в автомобіль. Що вони можуть контролювати, якщо нулі в законодавстві.

Вибачте, але у матеріалі й не зазначено, що закон уже вступив в дію. Лише те, що 4 квітня цього року депутати проголосували за законопроект №4246. Не має і дат. Є констатація факту, що багато водіїв не розуміють, як насправді їхати. А про нововведення говориться в майбутньому часі.
13.04.2017 23:12 Цитировать
Permalink4 Тоня
Будуть введено, будуть штрафувати. не розумію в чому проблема. Всі такі знавці
13.04.2017 22:51 Цитировать
Permalink3 сергій г.
Ну якщо панове поліція не знають, що Закони вступають в силу тільки після їх опублікування в офіційному віснику. На сьогоднішній день Закон не вступив в силу, а тому то сьогодні неучі поліцейські чцть не врізалися в автомобіль. Що вони можуть контролювати, якщо нулі в законодавстві.
13.04.2017 19:12 Цитировать
Permalink2 Олександр
Катерина, а нічого, що зміни до закону ще не набрли чинності, а може й не наберуть. Він ще не підписаний Президентом та не опублікований. Чи ви маєте на увазі якійсь інший знак ніж 4.10?
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58420
13.04.2017 16:00 Цитировать
Permalink1 Дмитро
а вы новую разметки или знаки видели?????
13.04.2017 14:02 Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


Фотоархив
dsc_0644.jpg
Loading...

marschrut

dks1