Даний громадський проект подали на розгляд до бюджету участі.

У Житомирі сквери перебувають в станах, які потребують повної реконструкції. Проектом передбачається створення у районі Крошня (навпроти церкви Покрови Божої Матері) Скверу Мармурових Янголів. Це буде найбільш особливий сквер нашого міста.

n 1606179

БЮДЖЕТ НА РЕАЛІЗАЦІЮ 1 000 000 грн.

Сквер потребує повної реконструкції. Впровадження даного проекту є важливим ще через ту причину, що у районі Крошня відсутні належні об'єкти для культурного відпочинку сімей з дітьми.

n 1606179

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування
Даний проект обговорений командою нашої Громадської організації "ХХІ покоління" та Молодіжного Активу Розвитку Житомирщини до складу якої входять соціально-активна молодь міста і області. Проаналізувавши усі можливо варіанти потенційних виробників скульптур ми зупинилися на тих, які виготовляють якісну продукцію. У додатках надаємо детальний опис і розрахунки потреби в бюджетному забезпеченні.

n 1606179

Опис проекту
Проектом передбачається створення Покровського Скверу Мармурових Янголів, який безумовно стане особливим та улюбленим місцем для житомирян. На його території буде заборона тютюнопалінню і вживанню слабоалкогольних чи алкогольних напоїв. Мармурові скульптури янголів, благоустрій і озеленення території, лавочки, ліхтарі, сміттєві урни.

n 1606179

Всі новини Житомира

 

Комментарии  

Permalink2 Тоня
Цитирую Андрей:
Бля, как на кладбище :o

точняк :lol:
16.06.2017 16:25 Цитировать
Permalink1 Андрей
Бля, как на кладбище :o
16.06.2017 16:07 Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


Фотоархив
img_0089.jpg
Loading...

marschrut

dks1