Версия для печати

За пів року житомиряни витратили на нові авто 23 млн доларів

За пів року житомиряни витратили на нові авто 23 млн доларів

  Впродовж січня-червня у Житомирі та області зареєстрували 795 нових автомобілів загальною вартістю 23 млн доларів.

  Позашляховики і кросовери становили 79% від загальної кількості проданих авто в регіоні. Дизельними двигунами був обладнаний 31% автомобілів. Середня ціна склала 28 900 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

  Найпопулярнішим брендом було Renault. У регіоні з початку року придбали 115 таких автомобілів на суму 2 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 став бестселером серед моделей і покрив 8% продажів. Крім нього часто купували Kia Sportage і Renault Duster.

  Загалом впродовж січня-червня в Україні зареєстрували 48 000 нових автомобілів на загальну вартість 1,5 млрд доларів. Це на 23% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Серед усіх зареєстрованих в Україні авто були й автомобілі преміум-сегменту: 4 Rolls-Royce Cullinan; 1 Rolls-Royce Wraith; 1 Rolls-Royce Ghost; 9 Bentley Continental GT; 5 Bentley Flying Spur та 1 Aston Martin DB11.

  Нагадаємо, у травні у Житомирі та області придбали 135 нових автомобілів на суму 4 млн доларів, найпопулярнішою маркою серед яких була Toyota. Серед моделей тоді найбільшу кількість продажів отримали Toyota RAV4, Kia Sportage і Skoda Kodiaq.

Новини Житомира

 

Прочитано 163 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии