АВТО RIA

С. Сухомлин: «Виробництво палива з відходів потрібно закріпити законодавчо»

С. Сухомлин: «Виробництво палива з відходів потрібно закріпити законодавчо»

  Щойно RDF законодавчо стане паливом, з’явиться стимул для будівництва сміттєпереробних заводів, –  зазначив співзасновник партії «Пропозиція», міський голова Житомира Сергій Сухомлин під час засідання конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України.

  За його словами, важливо на законодавчому рівні ввести поняття RDF – палива, отриманого з відходів. Адже в Україні самих лише твердих побутових відходів виробляється 10 мільйонів тонн на рік. Це приблизно 1 мільярд кубів газу, який ми можемо замістити.

  Сергій Сухомлин, міський голова Житомира, співзасновник політичної партії «Пропозиція»: “При переробці сміття утворюється ще один вид палива – RDF. Приблизно 35-40% переробки створює RDF. І в нас на рівні законодавства нема рішення про закріплення в законодавстві такого рішення, як паливо з RDF. На даний час в ВР України вже зареєстровано законопроект 5611, пропрацьований з відповідними асоціаціями. Там є норми, які можуть суперечити, може, які норми не влаштовують Мінфін. Це все до обговорення. Потрібно його приймати і виносити на затвердження”.

Новини Житомира

Прочитано 141 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework