АВТО RIA

У Житомирі італійська компанія побудує завод із виробництва товарів для тварин

У Житомирі італійська компанія побудує завод із виробництва товарів для тварин

  Італійська компанія «Ферпласт-Україна» вже розпочала споруджувати завод у Житомирі. Міський голова Сергій Сухомлин побував сьогодні на вулиці Промисловій,  де оглянув початковий етап будівництва.

   Про це повідомляє Житомирська міська рада.

  «Це чудове місце, яке за всіма параметрами підходить для розвитку нашого бізнесу», - каже виконавчий директор українського філіалу Вальтер Дзордан. Іноземна компанія інвестує у Житомир 10 млн євро. «Нове виробництво – значить сотні нових робочих місць та «нове дихання» для ділянки колишнього заводу «Хімволокно»,  -  стверджує Сергій Сухомлин.

  "Ферпласт" працює у нашому місті понад 15 років. Спеціалізується на товарах для домашніх тварин, має асортимент понад 2000 найменувань продукції, яка реалізовується в 85 країнах. Ідея збудувати новий об’єкт, каже Вальтер Дзордан, виникла через необхідність збільшення обсягів виробництва.

  «Ми вдячні Житомиру за можливість реалізувати важливий проєкт», -  звертається до міського голови інвестор. «Залишити Ферпласт у Житомирі та не дозволивши піти в інше місто чи за кордон  -  справа честі для нас», - відповідає Сергій Сухомлин.

  Загальна площа будівлі - близько 9 тис. м. кв. Площа земельної ділянки під будівництво – 65 тис. 132 м кв. Вже незабаром сюди з Італії прийдуть нові технології обробки металу та пластику. Пізніше працюватимуть також зі склом: тут випускатимуться нескладні у виробництві акваріуми. Спорудження та  оснащення заводу коштуватиме інвестору 10 млн євро. Листопад  2021 року -  місяць, коли будівництво планують завершити.

  Всі матеріали для виробництва продукції (метал, поролон, фанеру, деревину) «Ферпласт» закуповує в Україні.  Деревину - тільки у сертифікованих лісових господарствах: обов’язковим є сертифікат з відновлення лісів. «Ми в місяць використовуємо 800 м куб. сосни, бо маємо великий асортимент продукції з дерева. На проспекті Миру у Житомирі знаходиться цех з обробки деревини», - розповідають представники компанії. Кажуть, працювати з українськими підприємствами - важлива стратегія Ферпласту.

  Понад 20 років землі колишнього заводу «Хімволокно» не розвивалися, бо знаходилися у державній власності, під управлінням Фонду держмайна. «Більше ніж 20 років  податок на землю місту не надходив, заборгованість величезна…, - говорить Сергій Сухомлин. - Депутати збиралися на позачергові сесії, підключали і голову обласної адміністрації через суперечки з Фондом держмайнаБуло багато приводів для анулювання акту постійного користування землею…»

  У березні цього року сесія міської ради прийняла рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання права користування зазначеною земельною ділянкою  компанії. Та цьому передували і арешт земельної ділянки 37 га в рамках  порушеної кримінальної справи та судові справи щодо оскарження рішень міської ради…

 Тепер ці землі використовуватимуть ефективно. До того ж до бюджету  громади надходитиме податок за оренду землі.

  «Поруч – інші підприємства. Тут всі комунікації. Два роки тому ми збудували тролейбусну лінію для того, щоб сюди заходили інвестори, отримували ділянки і розвивали Житомир.Через рік-півтора вся земельна ділянка колишнього заводу «Хімволокно» буде заповнена новими виробництвами», -  запевняє Сергій Сухомлин.  

  Незабаром у промисловій зоні споруджуватимуться ще два заводи - з виробництва будівельних матеріалів та патронний. Земельну ділянку під будівництво останнього сесія міськради вже виділила. 

  Міський голова каже: нові робочі місця, високі технології та конкурентна заробітна плата  - це ті умови, за яких  люди не їхатимуть за кордон.

  «Залишити житомирян тут, поруч зі своїми сім’ями, – найважливіший аргумент для мене. Бо це - майбутнє Житомира…», -  стверджує Сергій Сухомлин.

Новини Житомира

 

Последнее изменение Четверг, 05/08/2021

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework