АВТО RIA

У Житомирі ремонтують старий корпус гімназії №23 – 230 учнів початкової ланки підуть до школи №33

У Житомирі ремонтують старий корпус гімназії №23 – 230 учнів початкової ланки підуть до школи №33

  У Житомирі більше 200 учнів гімназії №23 першого вересня підуть до школи № 33. Мова йде про учнів перших та четвертих класів. Все через те, що два місяці тому розпочали реконструкцію старого корпусу гімназії, де й навчалася молодша школа.

  Про це кореспондентам Суспільного розповів директор житомирської гімназії №23 Ігор Баранов.

  За його словами, у новому навчальному році у 33-ій школі навчатиметься 230 учнів гімназії №23. Це діти, які вже рік провчилися у школі №33 і переходять до четвертого класу та першачки. Всі вони навчатимуться у першу зміну.

  "Там у минулому навчальному році завершили навчання учні третіх класів, вони перейшли до четвертого і там залишаються – це три четвертих класи, – розповідає Ігор Баранов.  Туди ж підуть і першокласники, відповідно п'ять перших класів навчатимуться там. Графік організовано, ніяких накладок немає. Навчання сплановане, розклад дзвінків і розклад занять вже є".

 
 

  Реконструкція старого корпусу гімназії розпочалася два місяці тому. За цей час компанія-підрядник провела демонтажні роботи, підсилила вікна та фундамент. Нині працюють над облаштуванням покрівлі та внутрішніми роботами безпосередньо у приміщенні.

  "За строками ми встигаємо, – каже майстриня будівництва Ольга Зубар. – Ми провели більшу частину демонтажних робіт, зараз демонтуємо покрівлю, маємо всі матеріали для її облаштування. Зробили демонтаж вікон, підсилення віконних арок, також підсилили фундамент будівлі. Нині тривають оздоблювальні роботи – в терміни ми вкладаємося".

 

  Здати приміщення в експлуатацію, відповідно до проєкту, мають до серпня наступного року. За словами начальника міського управління капітального будівництва В'ячеслава Глазунова, роботи проводяться за графіком, без затримок.

  "Вартість робіт за проєктом – 32 мільйони гривень, – каже В'ячеслав Глазунов, – але під час демонтажних робіт виявили деякі непередбачувані проблеми у покрівлі, поки зарано говорити про збільшення вартості робіт, але коригування у деяких моментах буде".

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework