АВТО RIA

Родина Кучер із Житомирщини рятує від підступної хвороби свою крихітну доньку Ілонку

Родина Кучер із Житомирщини рятує від підступної хвороби свою крихітну доньку Ілонку

  Кошти потрібно зібрати дуже швидко.

  У містечку Коростень Житомирської області 7 місяців тому у родині Кучер з’явилась довгоочікувана донечка Ілонка, а вже за пів року батьки дізнались, що можуть її втратити і зараз роблять все можливе, щоб відвоювати життя дитини у хвороби.

  «Ілона народилася здоровою дитиною від перших пологів, була рухливою, спокійною дитиною, а у віці 3,5 місяців ми помітили, що Ілона стала млявою, не піднімала голівку, перестала рухати ніжками, стало помітно, що грудна клітина деформується. Звернулися в обласну поліклініку до дитячого невролога, і під час огляду лікарем був поставлений діагноз під питанням спинально м'язова атрофія», - розповідає мама дитини.

  Тоді батьки не одразу зрозуміли, яка загроза нависла над донечкою і сподівались, що подальші обстеження доведуть, що такої проблеми у їхньої крихітки немає. СМА - нервово-м'язове захворювання, що супроводжується втратою мотонейронів, які відповідають за доставку сигналів від мозку до м’язів. Коли їх стає все менше, м’язи перестають рухатись і відтак атрофуються. Найстрашніше, що хвороба б’є по можливостям дихати.

  «За направленням невролога ми з дитиною були направлені в Інститут педіатрії і акушерства та гінекології академіка О.М.Лук'янової м.Київ, де після ретельного обстеження було поставлено остаточний діагноз СМА 1 типу. Для нашої родини це було справжнім потрясіння! Лікарі призначили підтримуючи препарати, але вони настільки малодієві, що не покращують стан дитини. Наша Ілонка слабне з кожним днем, м'язова гіпотонія у всьому тілі дитини, не перевертається, не сидить, відсутні рефлекси в ніжках, виражене затруднення дихання», - розповідає мама про стан крихітки.

  Таким дітям як Ілонка науковці спромоглися допомогти і розробили ліки, які остаточно заміщають «зламаний» ген і дають таким малюкам повноцінне життя у випадку, якщо мотонейронів залишається у достатній кількості. Тоді малюків, які навіть дещо втратили свої навики, можна відновити. Тому лікування, яке існує потрібно провести якомога швидше. Перепоною для цього стає лише ціна препарату – понад 2 мільйони доларів.

  «Укол, який може врятувати життя Ілонки, коштує більше 2 мільйонів доларів. Наша сім'я не має таких коштів, але ми віримо в добро та милосердя! Тому звертаємося за допомогою до кожного з вас, допоможіть нашій дитині, дайте шанс нашій Ілоні на життя! Це наша мрія, так як ця хвороба прогресує. Люди добрі, допоможіть в соборі коштів», - благає мама дівчинки.

  Сума і справді видається захмарною, але вона посильна, якщо згуртуються чимало людей. Якщо, наприклад, кожен мешканець рідної для дівчинки Житомирщини перерахує лише по 53 гривні, то збір буде закритий. Але ж в Україні десятки областей і мільйони українців, які можуть пожертвувати для дівчинки і трошки більшу суму. Тож разом українці можуть змінити майбутнє цілої родини, врятувавши життя маленької Ілонки. 
 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 3861 7954  

MONOBANK 4441 1144 2130 1761

КУЧЕР КАРИНА ВАЛЕРІЇВНА

 

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework