АВТО RIA

​Біля тюрми на Грушевського в Житомирі за пів мільйона гривень проведуть благоустрій: покладуть плитку, встановлять урни, лавки, пісочницю

​Біля тюрми на Грушевського в Житомирі за пів мільйона гривень проведуть благоустрій: покладуть плитку, встановлять урни, лавки, пісочницю

  Управління капітального будівництва Житомирської міської ради 6 вересня опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Полісся Міськбуд» на капітальний ремонт частини території благоустрою в Житомирі по вулиці Грушевського вартістю 446,3 тис. грн.

  Про це йдеться на ресурсі ProZorro, - інформує Житомир.info.

  Очікувана вартість закупівлі становила - 447,6 тис. грн. Закупівлю провели через спрощену процедуру, тобто угоду будуть укладати без проведення відкритих торгів.

  За умовами тендерної документації, роботи за адресою Грушевського, 103 мають бути виконані до кінця 2021 року.

  За умовами технічного завдання, ТОВ «Полісся Міськбуд» має провести демонтажні роботи, улаштувати покриття з фігурних елементів мощення тротуарів, установити бетонні поребрики на бетонну основу, встановити урни для сміття, лавки, пісочницю та гойдалку-балансир.

  Як повідомив у коментарі Житомир.info начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов, роботи будуть виконуватися за депутатські кошти, які розподілились по округах. Однак в інформації, яку 2 серпня надав секретар міської ради Віктор Клімінський, про спрямування коштів по округах не вказано про роботи на цьому об'єкту.

  На сайті міської ради також немає інформації стосовно капітального ремонту частини території благоустрою в Житомирі по вулиці Грушевського, 103.

  ТОВ «Полісся Міськбуд» зареєстроване в Житомирі по вулиці Миру. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 100 тис. грн. Власником та директором фірми є Володимир Миколайович Паращенко. До квітня 2019 року директором фірми був Савченко Олексій Володимирович.

  Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Хмельницькому, у 2020 році здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні від 14 лютого 2020 стосовно привласнення, розтрати майна або заволодіння ним, шляхом зловживання службовим становищем. У справі зазначалося, що УКБ Житомирської міської ради залучало підконтрольні йому фірми: ТОВ «УК “Комфорт-Буд”» та ТОВ «Полісся Міськбуд», директорами яких є товариші начальника управління. Зокрема, у 2019 році УКБ перерахувало ТОВ «Полісся Міськбуд» коштів в сумі 1 978 856 грн.

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework