АВТО RIA

На Житомирщині відкрили першу роботизовану ферму

На Житомирщині відкрили першу роботизовану ферму

  Село Почуйки Попільнянського району знаходиться за 90 кілометрів від Житомира. Тут відкрили молочно-товарну роботизовану ферму під назвою «LELY». Загалом на цьому підприємстві встановлено та працює 11 роботів.

  На фермі щоденно надоюють близько 20 тон молока. Тому в майбутньому планують збудувати власний цех з його переробки. Адже уже зараз підприємство планують розширяти, - розповідає sk1.tv.

  На відкриття роботизованої ферми запросили чимало гостей. Серед них були приватні підприємці, фермери, обласна влада та міжнародні партнери. Понад дві сотні людей з усієї України зацікавлено спостерігали за працею нових роботів.

  Кожен з закуплених роботів коштує приблизно по 200 тисяч євро. Вони без жодних ушкоджень та проблем доять корів, що в свою чергу дозволяє значно збільшити кількість отриманого молока. Обласна влада зазначає, цей фермерський комплекс є найкращим в Україні.

  Гостям провели екскурсію, вітчизняні ж фермери змогли обмінятися досвідом з іноземними колегами. Родзинкою став розіграш цінних і символічних подарунків, необхідних для фермерства.

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework