АВТО RIA

У Житомирі готові до початку опалювального сезону

У Житомирі готові до початку опалювального сезону

  У Житомирі готові до початку опалювального сезону. Про це Суспільному розповів директор комунального підприємства "Житомиртеплокомуненерго" Дмитро Рогожин.

  За його словами, тепло вже постачається до другої міської лікарні та перинатального центру.

  "За рахунок того, що зробили комплексну модернізацію внутрішніх мереж цієї лікарні та перинатального центру, маємо можливість у будь-який час вмикати там опалення", – каже Дмитро Рогожин.

  "Температурний режим в лікарні відповідає нормативам, – каже керівник лікарні №2 Ігор Кухарук. – Опалення увімкнули минулого тижня. Коли було похолодання з дощами, то це було нагальною потребою".

  "Опалення працює з минулого тижня, – розповідає пацієнтка лікарні №2 Галина Карабанова. – Дуже тепленько".

  У першій міській лікарні опалення ще не увімкнули.

  "Лікарня готова до опалювального сезону, – каже заступник директора з технічних питань лікарні №1 Василь Базленко. – Паспорти готовності є. Листи, що ми готові прийняти теплоносій, написали минулого тижня до "Теплокомуненерго", управління охорони здоров'я. Теплоносій "Житомиртеплокомуненерго" увімкне до 11 жовтня".

  "З минулого опалювального сезону котельна першої лікарні працювала у паровому режимі для надання послуг з прання лікарням усього міста, – розповідає Дмитро Рогожин. – Ми зробили проєкт. У рамках проєкту СЕКО буде встановлено шість індивідуальних теплових пунктів на всі приміщення першої лікарні. Впродовж опалювального сезону зробимо систему, яка дозволить і гарячу воду, і опалення подавати упродовж усього року і на першу лікарню".

  У районній котельні №8 йдуть останні приготування до нового опалювального сезону. Бригадир котельні Володимир Павловський завершує ремонт резервного котла.

  "У нас є три котли, – розповідає Володимир Павловський. – Працює один. Є два резервних. Ремонт резервних котлів закінчимо до початку опалювального сезону. Вони працюють, коли на вулиці низька температура. А так вистачає одного котла".

  За інформацією Житомирської міської ради, опалювальний сезон у Житомирській міській територіальній громаді планують розпочати 11 жовтня. Про це йдеться в проєкті рішення виконавчого комітету "Про початок оплювального сезону 2021-2022 років на території Житомирської міської територіальної громади".

 

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework