АВТО RIA

Жителі передмістя Житомира обурюються підняттям вартості проїзду в автобусі, перевізник каже, що іншого виходу немає

Жителі передмістя Житомира обурюються підняттям вартості проїзду в автобусі, перевізник каже, що іншого виходу немає

  16 жовтня зателефонував житель Соколовського масиву та повідомив, що без попереджень в приміському автобусі №110 за маршрутом Соколовський масив - Житомир - Станишівка підвищили вартість проїзду з 12 до 15 гривень, - розповідає  Житомир.info.

  «Наш перевізник знову підняв ціну на проїзд на автобусному маршруті №110. Вартість проїзду з Житомира в Соколовський масив була 12 гривень, а стала - 15 гривень. Людей возять і ніяких документів не надають, попереджень не було. Перевізник вже раз хотів підняти вартість до 12 грн, але тоді скинув до 10 грн, але потім знову підняв ціну до 12 грн. Ми вже звикли до цієї ціни. Але зараз це підвищення необгрунтоване. Подорожчав метан, а в нього транспорт на дизельному паливі. Ми обурені таким підняттям вартості проїзду, - зазначив читач Олександр.

  Перевізник Аркадій Савицький у коментарі Житомир.info розповів, що це планове підвищення вартості проїзду, яке зумовлене зростанням ціни на паливо.

  «Попередження були. За 10 днів оголошення були розміщенні по всіх автобусах. Людей повідомлено і в область повідомлено, і оголошення висіло, і зараз висить. Я ж не можу ходити по всіх будинках Соколовського масиву і кожному про це говорити. Це планове підвищення, або ми піднімаємо вартість проїзду, або зупиняємо маршрут, іншого виходу немає. Ціни ж на все виросли. Пальне подорожчало. Я теж пасажирів розумію, що заробітні плати не піднімаються, пенсії теж. Але і ми не можемо все витягнути. Затрати дуже великі. Якщо ми вже станемо, то більше не вийдемо. Тому ми автоматом вимушені таке робити. Я скільки міг, стільки тягнув. Було 12 грн, а стало 15 грн, а по розрахунках там давно вже всі 18 грн», – сказав Аркадій Савицький.

  Житомиряни повідомляють в соцмережах, що вартість проїзду підвищили і на приміському маршруті Житомир-Озерне.


Фото зі сторінки Романа Мусійука

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework