АВТО RIA

До кінця року зросте вартість електроенергії для Житомирського трамвайно-тролейбусного управління

До кінця року зросте вартість електроенергії для Житомирського трамвайно-тролейбусного управління

  Більше ніж на один мільйон гривень до кінця року зросте вартість електроенергії для комунального підприємства "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" у зв'язку зі збільшенням випуску рухомого складу та зростанням ціни на електрику.

  Про це розповів керівник міського управління транспорту і зв'язку Костянтин Підпокровний, - інформує suspilne.media.

  За його словами, на наступний рік сума зростання вартості електроенергії складе близько 20 мільйонів.

  "Якщо вартість електроенергії триматиметься на рівні четвертого кварталу 2021 року, то ми матимемо плюс майже 20 мільйонів, – каже Костянтин Підпокровний. – Це становить 40 відсотків від звичайної потреби. Внесення змін до договору якраз і передбачає збільшення випуску рухомого складу, корегування фінансової частини, фінансового плану підприємства у зв'язку зі зростанням вартості електроенергії".

  За словами Костянтина Підпокровного, загальна сума витрат підприємства становить до кінця року чотири з половиною мільйони.

  "Відповідно заробітна плата становить три з половиною мільйони і один мільйон сто тисяч гривень – електроенергія. Десь в межах десяти мільйонів нам потрібно до кінця року додаткового фінансування. Це до 130 мільйонів, які в нас вже є на цей рік, щоб закрити повністю витрати підприємства по заробітній платі, електроенергії й іншим статтям витрат".

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework