×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Курс гривні до долара у 2016 році може сягнути 30 гривень

За словами експертів, багато що залежатиме від відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом, макрофінансовими організаціями.

n 2101167433Як повідомляє УНІАН, курс гривні щодо долара може досягти 30 грн. за долар в найближчі тижні, однак на тлі відновлення співпраці з ключовими кредиторами та отримання кредитних траншів ситуація покращиться, і гривня зміцниться у середньому до 27 грн. за долар. Таку думку висловили підприємці - члени Європейської Бізнес Асоціації під час спільної зустрічі організації.

Зокрема, голова інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала, відповідаючи на запитання про очікуваний курс, відповів: «30. Але багато що залежатиме від відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом, з макрофінансовими організаціями. Якщо ми отримаємо кредитні транші, ситуація буде більш керованою».

У свою чергу, представник Nestle Ukraine Ансгар Борнеманн підкреслив, що, за їхніми прогнозами, середній курс гривні по року становитиме порядку 27 грн за долар. «Ми очікуємо в середньому по року 27 грн», - сказав Борнеманн.

Представник Raiffaisen Bank Aval Володимир Лавренчук підкреслив, що на поточний момент немає причин для радикальної девальвації гривні. «Насправді у 2016 році немає істотних факторів для різкої і радикальної девальвації. Але не можна виключати ніяких сценаріїв», - зазначив банкір. Він висловив думку, що банківський сектор к 2016 оду спрацює стабільно, і закликав громадян зберігати заощадження к гривні і не виводити депозити з банків.

Бюджет України на 2016 рік передбачає дефіцит бюджету на рівні 3,7% ВВП, підвищення соціальних стандартів на рівні 12%, інфляцію к 12%, курс гривні на рівні 24,1 грн за долар.

Голова НБУ Валерія Гонтарева наприкінці грудня 2015 року заявляла, що прогноз курсу гривні на 2016 рік, закладений у державний бюджет, є реалістичним, тим не менше, існують ризики, які можуть перешкодити його реалізації, серед яких виділила ризики погіршення зовнішньої кон'юнктури світових ринків, особливо продовження зниження цін на сталь і зернові, і розпочатий ФРС США цикл підвищення ставок, що створює тиск на валюти країн, що розвиваються.

Прочитано 3066 раз

Последнее изменение Четверг, 21/01/2016

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework