АВТО RIA

КУЛЬТУРА

Неймовірний затоплений кар'єр на Житомирщині. ВІДЕО

  Відео опубліковано на Ютуб-каналі «DREVLANDIA».

Мандри Житомирщиною: несподівані відкриття, які можна зробити за вихідні

  Яка вона, Житомирщина? Яка вона справжня? Точно, що без лоску і витонченості, помпезності і феєричності. Натомість вона щира, особлива й несподівана. Безкрайня і різнобарвна. Замислена і таємнича.

Акули, скати та морські рептилії: територія сучасної Коростишівщини за сеноманського віку була покрита морем

  Ось-ось почнеться літо – пора відпусток і відпочинку. Більшість, як я неодноразово чув, надають перевагу подорожам до моря. Та й рекламні щити в цей період рясніють повідомленнями про групові поїдки на узбережжя Чорного моря, тури та відпочинок на курортах в Турції, Єгипті, Франції, Іспанії та інших країнах світу.

Автентичний водяний млин на Житомирщині: Понад сторічна історія, яку знищив вогонь. ФОТО

  Водяний млин в селі Ягнятин ще кілька років тому працював, і працював від сили води, що величезна рідкість в наш час.

Житомирський музикант змайстрував майже 1000 музичних духових інструментів

  Житомирський музикант Валерій Березівський більше півстоліття створює музичні народні інструменти. На них грає сам, а частину передає ансамблям та музичним школам. Понад 10 сопілок, флейту Пана та великий куд чоловік віддав до житомирської виставкової галереї.

Неоготична перлина Житомирщини, яка могла б бути туристичним магнітом, але про неї знають зовсім небагато туристів. ФОТО

  Сучасний Краснопіль – село, в якому мешкає 1200 осіб, а колись, у далекому 16 столітті, це було жваве торгове містечко, в якому стояли 12 православних храмів. Численні татарські набіги завдавали немалої школи Краснополю, а після одного з них він так і не зміг відновитись як місто.

 Богунський кар'єр з висоти пташиного польоту. ФОТО

 Богунський кар’єр знаходиться на околиці Житомира та приваблює до себе мешканців усього мікрорайону.

У Житомирі дату завершення реконструкції Нового бульвару перенесли на 2 місяці

  21 квітня у Житомирі планували завершити реконструкцію Нового бульвару, проте через морози й сніг в лютому та березні працівники не могли проводити роботи з викладання плитки. Дату завершення реконструкції перенесли на кінець червня.

Житомирянин, який був звільнений з фашистського концтабору, розповів свою життєву історію

  11 квітня у Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів увесь світ згадує події, які відбувалися в 1945 році.

Стріт-арт: вандалізм чи мистецтво?

  Ви коли-небудь під час прогулянок містом помічали на будівлях величезні малюнки? Вважаєте це мистецтвом чи вандалізмом? За іронією долі, якщо ви захочете знайти у мережах зображення, які пов’язані із  вандалізмом, то першим, що ви побачите, будуть графіті. Проте чи дійсно всі роботи вуличного мистецтва вважають проявом вандалізму?

Вуличне мистецтво у житті міста. Стріт-арт роботи у Житомирі

  За останні десятиліття вуличне мистецтво кардинально змінилося.

Вуличне мистецтво як шанс стати новим містом

  Вуличне мистецтво є однією з найбільш гібридних форм художньої виразності у сучасному світі. Завдяки мистецтву ми можемо передавати свої ідеї, виражати свої емоції та ефективно взаємодіяти з іншими.

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework