Мінреінтеграції спільно з Мінорборони розробили порадник для тих, чий герой у війську. ІНФОГРАФІКА
![Мінреінтеграції спільно з Мінорборони розробили порадник для тих, чий герой у війську. ІНФОГРАФІКА](/media/k2/items/cache/a5a50593fefe90c31591a184ad7aef48_L.jpg)
Моральний стан військових, а разом з цим боєздатність підрозділів, суттєво залежить від спілкування з рідними.
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерством оборони України презентувало інформаційну пам’ятку «Родинам захисників» — порадник для тих, чий герой у війську.
Соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць, та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.
Родичі військових у буклеті можуть власноруч заповнити дані про захисників та захисниць, мати перелік основних контактів, за якими слід звертатися у різних ситуаціях, що можуть виникнути.
Також інформаційна пам’ятка містить відповіді на найпопулярніші запитання, зокрема, до кого звертатися у тій чи іншій ситуації, необхідні контакти та ряд корисних порад, що можуть бути використані при спілкуванні із військовими.