У Малині буде новий цегельний завод
Про це говорили на минулій сесії міської ради бізнесмени з Рівненщини. Як зауважив їхній представник, керівник ПП «Сварцевицька цегла» Олег Нечитайло, подібний завод мають на Рівненщині, у селі Сварицевичі. Він успішно працює з 2004-го року.
Наразі планують відкрити нове виробництво, ближче до Києва. Найприйнятніший варіант — Малин, де ще минулого століття геологи виявили великі поклади глини, пише mn.zt.ua.
— На підприємстві буде до ста робочих місць, середня заробітна плата не менше двох мінімальних, офіційне працевлаштування. Вчасно розраховуватимемося за оренду земельної ділянки та сплачуватимемо податки у бюджети всіх рівнів, — пообіцяв Олег Михайлович, а також висловив сподівання, що малинська влада оперативно ухвалить необхідні рішення щодо виділення земельної ділянки для нового заводу.
Депутати зацікавилися пропозицією. Однак для досконалого вивчення питання вирішили створити робочу групу, котра у найближчий час відвідає ПП «Сварцевицька цегла», аби на власні очі переконатися в успішному виробництві. Єдина перепона — цегельний завод у Малині планують звести не на колишньому місці по вулиці Кримського, а на полі за «голопузівкою», де передбачені земельні ділянки для атовців. Саме там — родовище глини. Відтак депутатам необхідно визначитися, дати землю 200-ам бійцям чи робочі місця малинчанам, наголосив міський голова Олексій Шостак.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби