Ігор Гундич: Дуже приємно, що на території області є інвестори, які професійно підходять до власної справи
На території області діє потужне приватне підприємство «Галекс-Агро» у селі Городище Новоград-Волинського району, яке професійно підходить до власної справи та виготовляє лише органічну продукцію.
Про це сказав голова ОДА під час робочої поїздки до Новоград-Волинського району, - повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
«Дуже приємно відвідувати підприємства, де інвестори – українці. Я багато разів говорив, що для мене немає різниці чи це закордонний інвестор, чи український. Для мене важливо, щоб він створював робочі місця та сплачував податки. Я неодноразово чув про це підприємство, але завжди краще побачити на власні очі та почути про проблеми або здобутки. Сьогодні ми побачили здобутки – гарна селекція, гарна порода корів, яка привезена з-за кордону. І це дуже приємно, що на території області є інвестори, які професійно підходять до справи, якою займаються», – сказав Ігор Гундич.
В структурі посівних площ підприємства 52% займають зернові культури, 45% – кормові та 3% – технічні. Загалом підприємство обробляє 5,9 тис га сільськогосподарських угідь. Зернова продукція експортується в країни Європи: Швейцарію, Німеччину, Італію, Голландію, Англію.
Крім цього, підприємство має потужну тваринницьку базу – всього утримується 2839 голів великої рогатої худоби, у тому числі 931 корову. Усе поголів’я – це племінна велика рогата худоба м’ясо-молочної породи Симентал, завезеної з Європи.
Довідково. Приватне підприємство «Галекс-Агро» засноване у 2008 році та займається вирощуванням екологічно-чистої продукції рослинництва та тваринництва.
Молочна продукція виготовляється під брендом «Органік Мілк» на території Баранівського району.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби