Євросоюз виділить одній з житомирських громад €760 тис. на розвиток органічного молочарства
У рамках грантового проекту з Європейським Союзом Баранівська ОТГ залучить більше 760 тис.євро на створення органічного простору у громаді, органічних виробництв та залучення молоді до розвитку ОТГ.
Про це розповіла заступник голови Баранівської міської ОТГ Оксана Загорська, повідомляє dr.ck.ua.
«У рамках проекту планується будівництво сироварні, органічної ферми, шкільної майстерні та теплиць, торгово-тренінгового центру, проведення навчань для вчителів та жителів громади і багато іншого», – зазначила Оксана Загорська.
На сьогодні Баранівська міська рада вже отримала перший транш у розмірі 600 тис. грн, які планують спрямувати для виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво торгово-тренінгового центру та органічної міні-сироварні.
«Ми вже зареєстрували кооператив "Мілка", на базі якого буде створюватися органічна міні-сироварня. Мешканці приватних господарств, які мають корову, об’єднавшись у кооператив та одержавши органічні виробничі потужності, збільшать вартість молока», – розповіла заступник міського голови.
Термін реалізації проекту становить 3 роки.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби