Сергій Сухомлин: готові співпрацювати з усіма федераціями, зацікавленими у будівництві бази водних видів спорту

  Влада міста не відмовилася від ідеї будівництва бази водних видів спорту в Житомирі на Корбутівці, але поки ніяких строків відновлення роботи назвати не можна.

 

  Все буде залежати від можливостей бюджету та ініціативності федерацій, зацікавлених в подібній базі. Але земельна ділянка під будівництво лишається.

  Про це в коментарі “Спортивному Житомиру” розповів міський голова Сергій Сухомлин:

  - На даний момент земельна ділянка знаходиться у власності міста, ніяких інших планів щодо передачі її комусь, чи зміни призначення щодо неї немає. Там планується будівництва бази водних видів спорту. Але ми будемо дивитися по можливостям бюджету.

  Проект бази, можливо, буде переглядатися, бо за цей час могли змінитися підходи і вимоги федерацій до змагань і організації тренувальних процесів. Ми готові працювати з усіма федераціями, які зацікавлені в цій базі і готові обговорювати їх бачення і потреби, які потрібно було б врахувати при будівництві бази.

  Також Сергій Сухомлин розповів, що до ділянки майбутньої бази побудують дорогу за кошти інвесторів.

  - Ще один фактор, який стримував початок будівництва - це був доступ до бази. Потрібно було побудувати дорогу до цього об’єкту. Буквально на минулій, позачерговій сесії був затверджений титул по капітальному ремонту доріг. І в ньому є якраз дорога, яка вестиме до бази. її збудують за рахунок коштів інвестора, який там зводить жилий квартал. Ця дорога буде використовуватися для під’їзду до кварталу, і до бази. Там же буде запущено будівництво дитячого садочку коштом інвестора і реабілітаційного центру за рахунок коштів американського фонду “Місія в Україну”.

  Сергій Сухомлин також розповів, чому будівництво бази було відкладене

  - Після того як компанія виграла тендер і отримала передплату. Після цього були зірвані всі строки по роботам. Компанія просто зникла і не виходила на зв’язок. Ми подали в суд і тут варто віддати належне і поліції і прокуратурі, які теж працювали по цій справі. Це все зайняло близько двох років. Гроші були повернуті в бюджет. Ми не залишили ідеї реалізувати цей проект. Але тоді ми почали роботи над стадіоном “Спартак” і в нас просто не було коштів на два об’єкти.

  Нагадаймо, що базу водних видів спорту в Житомиріпочали будувати на березі річки Тетерів на Корбутівці, в районі спорткомплексу Динамо ще наприкінці 2016 року. Але потім почалися судові розбірки із забудовником. Поки що на 2020 рік коштів на будівництво не передбачається.

Джерело: sportzt.com

Новини Житомира

   

Последнее изменение Понедельник, 17/02/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework