​Бунечко звинувачує директора клубу, а Сухомлин нагадує про зобов’язання. Що не так з житомирським «Поліссям»

​Бунечко звинувачує директора клубу, а Сухомлин нагадує про зобов’язання. Що не так з житомирським «Поліссям»

  Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко звинуватив керівника ФК «Полісся» Володимира Загурського в непрофесійності. Таку заяву Бунечко зробив під час брифінгу на центральному стадіоні.

   На думку голови ОДА, дії менеджменту клубу потрібно перевіряти і він закликає власників клубу, а саме міську раду, провести аудит в комунальному підприємстві «ФК «Полісся», - розповідає zhitomir.info.

  «Вважаю за необхідне провести аудит використання коштів керівництвом ФК Полісся за останні три роки. Щиро сподіваюся, що бюджетні кошти, кошти громади, кошти вболівальників команди використовувались за призначенням і нам не доведеться передавати матеріали моїм колегам, які знаходяться буквально навпроти (навпроти центрального стадіону на вулиці Фещенка-Чопівського знаходиться управління СБУ в Житомирській області, - ред.). Звертаюсь до Житомирської міської ради, як до власника команди - провести відповідну перевірку і надати висновки облраді та облдержадміністрації. За результатами перевірки ми будемо приймати рішення про обсяги подальшого фінансування клубу. Дуже сподіваюсь, що міська рада також зробить свої висновки за результатами аудиту. Та при необхідності прийме необхідні кадрові рішення», - зачитав з листка Віталій Бунечко.

 

  Голова адміністрації каже: не має жодного конфлікту ані з міською владою, ані з менеджментом клубу. Але щодо керівника ФК «Полісся» все ж висловлюється доволі жорстко.

  «Конфлікту, як такого немає. Є непрофесійність Загурського. Все, крапка. Пану Загурському напевно потрібно було розумно використовувати ті кошти, які вже були виділені. Наприклад, організувати тренувальний збір за 900 тисяч, які до цих пір знаходяться у нас на рахунках. Більше того, коли ми розмовляли телефоном, то я казав, що існує комунікація і коли існує критична ситуація, то вона вирішується точно не публічними заявами», - розповідає голова ОДА.

  Відповідаючи на запитання журналістів щодо зобов'язань, які взяла на себе обласна влада згідно з меморандумом про співпрацю між Житомирською ОДА, Житомирською обласною радою та Житомирською міською радою щодо підтримки розвитку футболу на 2016-2020, голова адміністрації Віталій Бунечко каже: мова йде не лише про футбольний клуб.

  «По-перше, яка угода, жодної угоди між футбольним клубом Полісся, областю та містом, як такої - немає. У нас є кошти, субвенція, яку ми використовуємо на утримання всього футболу, куди входить і футбольний клуб «Полісся», - переконує голова Житомирської ОДА.

  Втім, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин каже: свого часу мова йшла саме про співфінансування футбольного клубу «Полісся» і депутати обласної ради брали на себе такі зобов’язання.

  «Я вдячний Віталію Івановичу Бунечку за те, що він турбується про житомирський футбол, але домовленості і відповідальність лежить на депутатах обласної ради, які свого часу передали на фінансування місту спортивну школу з футболу під зобов'язання фінансувати футбольну команду. Що стосується аудиту комунального підприємства «Футбольний клуб «Полісся», то ми готові на аудит. Ми готові його провести власними силами. Якщо ж є бажання, то ми напишемо офіційне звернення в КРУ, щоб КРУ провело. Але я думаю, що не там треба шукати проблеми фінансування спортивного клубу», - каже мер Житомира Сергій Сухомлин.

  Директор ФК «Полісся» Володимир Загурський каже: менеджмент клубу неодноразово звертався до обласної влади щодо фінансування команди, а проблема з відсутністю грошей виникла не на минулому тижні.

  «Щоб зняти всі маніпуляції, що питання виникло прямо вчора, а ми нічого не робили і от в кінці ми прийшли і сказали: грошей нема вже завтра. Я просто зацитую лист за підписом пана Обшти (директор департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА, ред.) від 11 серпня 2020 року про розгляд нашого листа про те, що в нас недофінансування складає 3,5 млн гривень з грошей обласного бюджету. Відповідь: «Департамент культури, молоді розглянув і, враховуючи надзвичайну ситуацію, яка спричинена коронавірусом, повідомляємо, що порушення питання перед обласною радою, щодо можливого виділення фінансування КП «Футбольний клуб «Полісся» ЖМР за рахунок коштів обласного бюджету можливе після завершення вищевказаної ситуації з COVID-19». Отака була відповідь. Поки COVID-19 не закінчиться, то структурний підрозділ Житомирської ОДА взагалі навіть не буде порушувати питання про фінансування», - каже директор ФК «Полісся» Володимир Загурський.

  В інтерв'ю журналістам Володимир Загурський згадав і про спонсора, який, за словами директора клубу, підтримує команду фінансово.

  «Всі знають і це відкрита інформація, що для абсолютно середнього існування клубу в Першій лізі необхідні кошти в розмірі близько 25 мільйонів гривень. Тому ви й самостійно можете обрахувати підтримку з розрахунку того, що нам виділяє міська рада та обласна рада. Все інше фактично дає спонсор. Але тут теж потрібно розуміти, що коли заходив спонсор, відповідно він заходив на певну інфраструктуру. Ми тут мали почати сезон у вересні. А от ми зараз їдемо на «домашні» матчі на стадіон Баннікова в Києві. Кожен виїзд обходиться не менше 50 тисяч гривень. Наприклад, наступний «домашній» матч ми теж хотіли провести на Баннікова, але там будуть національні збірні з 10 по 13 число. Сьогодні я цілий день шукав, де ми будемо грати цей матч. Є попередні домовленості з Щасливим. Але туди їхати 3 години», - каже Володимир Загурський.

  Наразі грошей в бюджеті клубу залишилось, щоб виплатити заробітну плату за вересень та зіграти кілька наступних зустрічей із суперниками в першій лізі. Втім, вже в жовтні команді доведеться шукати додаткові кошти, щоб продовжувати виступи в чемпіонаті.

  «Є фінансовий план комунального підприємства. Для того, щоб сьогодні виплатити заробітну плату за вересень, ми зняли всі видатки з інших статей і платимо зарплату за вересень. Зарплата за вересень в повному обсязі є. За жовтень зарплати вже немає. На виїзд найближчий на гру з «Металістом» 5 жовтня ми запланували і гроші є. На наступний виїзд після «домашнього» матчу з «Альянсом» з Липової долини, який непевно пройде або в Сумах, або в Охтирці, грошей немає. Непрофесійний, некомпетентний керівник буде робити все для того, щоб клуб продовжував виступи за рахунок інших джерел, за рахунок додаткового спонсорського навантаження. Я маю сподівання і зроблю все від мене залежне, щоб клуб продовжив виступи», - каже Володимир Загурський.

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework