#ЗдороваНація: в оновленому басейні «Авангард» проведено чемпіонат Житомирської області з плавання
![#ЗдороваНація: в оновленому басейні «Авангард» проведено чемпіонат Житомирської області з плавання](/media/k2/items/cache/6daac82138ae5ff3bb8ef5335d30c86d_L.jpg)
У м. Житомирі на базі оновленого басейну КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» відбувся відкритий чемпіонат області з плавання, що є відбором на чемпіонат України з плавання та на чемпіонат України з плавання серед юнаків.
Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.
У змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів з Житомира, Бердичева, Ємільчиного, Ковеля та Києва.
Спортсмени-плавці показали досить високі результати, враховуючи нинішні складні умови для тренувань, зокрема троє житомирян вперше виконали норматив кандидата у майстри спорту України.
Управління висловлює подяку Миколі Круку за організацію та проведення змагань.