На Житомирщині відзначили Міжнародний день студентського спорту
![На Житомирщині відзначили Міжнародний день студентського спорту](/media/k2/items/cache/4d82f61e0fe43efc389aac0c3bee8eb9_L.jpg)
20 вересня, з нагоди Міжнародного дня студентського спорту на Житомирщині відбулася низка спортивних заходів у закладах освіти. Зокрема, у м. Коростишів відбулася руханка та забіг. Участь у заходах взяли кількасот студентів Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я.Франка.
Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід організували Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Спортивна студентська спілка України Житомирського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА та інших.
Детальніше дивіться у відео.