Спортсмени з Житомирщини блискуче проявили себе на Чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з враженням опорно-рухового апарату

Зі змагань, що проходили на Дніпропетровщині, наші земляки привезли 7 медалей, три з них – вищої проби.

Подробиці повідомив керівник житомирського регіонального центру "Інваспорт" Юрій Панасюк:

«Володимир Степаненко став чемпіоном України на дистанції 50 метрів брасом та на дистанції 50 метрів батерфляєм. Також у нього в активі срібло національної першості на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Дмитро Шлапак здобув золото на дистанції 100 метрів батерфляєм, Іван Грищенко виборов срібло на дистанції 100 брасом, Юрій Ковальчук здобув медаль цього ж ґатунку на дистанції 100 метрів на спині та бронзову медаль на дистанції 50 метрів цим же стилем плавання».

За результатами цього національного Чемпіонату буде сформована збірна України, яка братиме участь у міжнародних змаганнях. Наступний виступ представників житомирського регіонального центру "Інваспорт" відбудеться вже найближчими вихідними.

Вони вперше будуть змагатися на традиційному житомирському Всеукраїнському турнірі пам’яті Героя Радянського Союзу Ніни Сосніної.

Джерело: Житомирська Хвиля