Тепер і в майбутньому: Приміщення Корольовської районної ради в Житомирі, де буде «Прозорий офіс»
Днями Житомирський міський голова Сергій Сухомлин показав, який нині має вигляд приміщення Корольовської районної ради, коли там лише розпочали реконструкцію.
Зауважимо, що тут в майбутньому, після завершення робіт, буде «Прозорий офіс».
«Розпочали реконструювати приміщення Корольовської районної ради, де буде "Прозорий офіс".
Тут надаватимуть більше 200 видів соціальних та адміністративних послуг: від реєстрації бізнесу до отримання пенсійного посвідчення і сплати за комуналку.
Створення таких «Прозорих офісів» дозволить не тільки зменшити черги і надавати послуги у більш комфортних умовах, але й стане логічним етапом процесу запровадження нової філософії відносин між владою і житомирянами.
Дякую за підтримку цього проекту Міністерству соціальної політики України та Андрію Реві!», — зазначив Сергій Сухомлин.
![kd05121805 2](/images/1218/kd_1218/051218/сухомлин/kd05121805_2.jpg)
![kd05121805 2](/images/1218/kd_1218/051218/сухомлин/kd05121805_3.jpg)
![kd05121805 2](/images/1218/kd_1218/051218/сухомлин/kd05121805_4.jpg)
![kd05121805 2](/images/1218/kd_1218/051218/сухомлин/kd05121805_5.jpg)
![kd05121805 2](/images/1218/kd_1218/051218/сухомлин/kd05121805_6.jpg)
![kd05121805 2](/images/1218/kd_1218/051218/сухомлин/kd05121805_7.jpg)
![kd05121805 2](/images/1218/kd_1218/051218/сухомлин/kd05121805_8.jpg)
![kd05121805 2](/images/1218/kd_1218/051218/сухомлин/kd05121805_9.jpg)
Последнее изменение Среда, 05/12/2018