На Житомирщині селяни не дозволили будувати інноваційну ТЕС на своїй землі

  Мешканці села Тепениця Олевського району Житомирщини не підтримали ідею будівництва інноваційної теплоелектростанції в населеному пункті через острах погіршення екологічної ситуації.

  Так вирішили під час громадського обговорення щодо будівництва теплоелектростанції, повідомляється на сайті Олевської об’єднаної територіальної громади, - передає agronews.ua.

  З пропозицією щодо будівництва ТЕС виступив доктор технічних наук, завідувач відділом технології альтернативних палив Інституту газу НАН України Костянтин П’яних, який займається впровадженням своїх розробок.

  За словами розробника його власна технологія, яку випробував у себе в лабораторії полягає в тому, що з сухої тріски деревини виробляється газ. Цей газ спалюється у двигунах внутрішнього згорання.

  В рамках проекту, планувалося встановлення 5 двигунів. Сировину теж планували купляти тут. За словами винахідника, тріска на території громади є, проте на даний момент місцеві підприємці продають її в інші райони та громади.

  Однак жителі села проголосували всі одностайно: проти. За їх словами, в разі будівництва теплоелектростанції вони остерігаються погіршення екологічної ситуації в селі.

Новини Житомира

Последнее изменение Понедельник, 06/05/2019

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework