АВТО RIA

Наталія Остапченко: Підприємство «Даніко» у Черняхові – гарний приклад співпраці бізнесу та влади в області

  «На цьому наголосила заступник голови ОДА Наталія Остапченко, 30 жовтня, під час робочої поїздки до Черняхова, де ознайомилися із виробничими потужностями українсько-данського підприємства ТОВ «Даніко»», ‒ розповідає oda.zht.gov.ua/.

 «Приємно, що підприємство з іноземними інвестиціями «Даніко» продовжує розширювати своє виробництво в Житомирському регіоні. Це гарний приклад співпраці влади і бізнесу. Підприємства, які впроваджують нові технологічні процеси, створюють робочі місця, сплачують податки та забезпечують соціальний захист своїх працівників є альтернативою працевлаштування за кордоном місцевого населення та сприяють подальшому соціально-економічному розвитку регіону», – сказала Наталія Остапченко.

  ТОВ «Даніко» – це сучасне підприємство європейського зразка, на якому працює 170 осіб. За повідомленням департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, середня заробітна плата становить 14 тис. 800 грн. За 9 місяців 2019 року сплачено 11,4 млн грн податків. 95% виробленої продукції експортується.

  Також заступник голови ОДА взяла участь у відкритті двох цехів, на яких вироблятимуть обладнання для харчової промисловості. У нових цехах проводитиметься загальна збірка деталей на завершальному етапі циклу виробництва. Крім того, саме на цих потужностях зможуть працювати близько 50 людей в залежності від замовлення, яке потрібно виконати підприємству.

kk04111933 2

kk04111933 3

kk04111933 4

kk04111933 6

Новини Житомира

   

Последнее изменение Понедельник, 04/11/2019

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework