Енегроменеджери громад Житомирщини зустрінуться онлайн та готові поділитися досвідом із фахівцями з інших громад.

  У минулому році на Житомирщині створено «Мережу енергоменеджерів» – 25 відібраних на конкурсних засадах фахівців територіальних громад стали офіційними членами Мережі.

 

  Щоквартально енергоменеджери зустрічаються, обмінюються власним практичним досвідом та знаннями щодо впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження у своїх муніципалітетах. Як показує закордонний досвід, завдяки таким регулярним зустрічам кількість впроваджених заходів з енергоефективності зростає у 2 рази.

  Як поінформувала виконавча директорка Житомирського РВ АМУ, Житомирщина є лідером з кадрового забезпечення громад, комунальних закладів фахівцями-енергоменеджерів.

  «Всеукраїнський проект "Мережі енергоменеджерів" працює у 3 областях - Житомирській, Дніпропетровській та Івано-Франківській. Членами "Мережі енергоменеджерів" на Житомирщині стали самоврядці Житомира, Баранівки, Коростеня, Овруча, Малина, Нової Борової, Новоград-Волинського, Новогуйвинська, Червоного, Коростишева, Довбиша і Бердичева. На найближчому засіданні учасники мережі говоритимуть про проектний менеджмент та розробку проектних пропозицій для різних типів проектів (будівлі, централізоване теплопостачання, вуличне освітлення). Фахівці готові залучити до роботи і спеціалістів з інших громад Житомирщини», - зауважила Т.Кухарська.

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework