Данський фонд виділив кошти на обладнання, яке допоможе наповнити водосховище

  Данський фонд Пола Ду Йенсена виділив кошти для придбання, монтажу та введення в експлуатацію нового насосного обладнання, за допомогою якого ми зможемо перекрити дефіцит води у нашому водосховищі в періоди маловоддя.


   Про це 14 вересня повідомило комунальне підприємство "Житомирводоканал". 

  "Цьогоріч наше місто вже зіштовхнулося з серйозною проблемою маловоддя. Через те, що минулого року була малодощова осінь, безсніжна зима та через відсутність весняних паводків, рівень води наших водосховищ критично знизився.
  Єдиним джерелом водопостачання нашого міста є водосховище Відсічне. Іншого альтернативного джерела водопостачання наше місто не має, так як підземні води збагачені родоном, марганцем та залізом.
  Наразі ми перекачуємо воду в зворотній бік: з нижнього б’єфа у водосховище, щоб його поповнити. Однак потужностей насосного обладнання нам не вистачає. Тому постало питання закупівлі нового, більш потужного, насосного агрегата.

  Наші інженери підібрали нові характеристики, за якими ми маємо закупити нові насоси.

  Кошти, виділені данським фондом Пола Ду Йенсена, допоможуть нам в придбанні цього насосу, його монтажу та вводу в експлуатацію.
  Якщо в майбутньому ми зіштовхнемось ще з періодами маловоддя, то, за рахунок цього проєкту, ми перекриємо дефіцит води в нашому водосховищі. Реалізація цього проєкту нам потрібна у випадку малосніжної зими.
 Для суспільства — це фактор, який має забезпечити як мешканців, так і критичну інфраструктуру та підприємства водою. Не забуваймо, що від водопостачання залежить і пожежна безпека, і опалювальний сезон, і будь-яка інша галузь нашого міста. Для суспільства — це вирішення проблеми №1.
 Термін реалізації проєкту залежить від постачання обладнання, яке буде виготовлятись безпосередньо під замовлення. Орієнтовно, реалізація цього проєкту займе 14 тижнів".

 

 Новини Житомира

 

 
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework