На Гагаріна у Житомирі утворилося кілька проваль через порив колектору

На Гагаріна у Житомирі утворилося кілька проваль через порив колектору

  У Житомирі на вулиці Гагаріна у неділю 11 жовтня стався порив каналізаційного колектору, внаслідок чого на тротуарі утворилося кілька проваль. 

  За словами головного інженера водоканалу Сергія Єрьоміна, якщо не буде ніяких ускладнень, на заміну колектору піде тиждень, - розповідає zhitomir.info.

  «В неділю прийшло повідомлення на диспетчерську службу, що відбувся провал на вулиці Гагаріна в районі будинку 24, виїхала аварійно-диспетчерська служба разом з «аварійкою» мережі каналізацій і виявили провал на колекторі діаметром 600. Протягом години, поки хлопці огороджували та виставляли знаки, сталося ще два провали, тобто колектор майже протяжністю 100 метрів повністю вийшов з ладу. На даний час бригада працює, зараз ми одне з проваль розчистили, будемо прокладати нову трубу. Намагатимемося виконати роботи найближчим часом, тобто десь за тиждень ми перекладемо цей колектор. Будемо йти по максимуму до Святослава Ріхтера, бо глибина колектору там близько 8-10 метрів. Зношеність, як вибачите, 100%, у деяких місцях колектору немає, воно йде по ґрунту, тобто як підземна річка», – розповів головний інженер водоканалу Сергій Єрьомін.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework