У Житомирі 13 500 школярів продовжують навчання в школах
![У Житомирі 13 500 школярів продовжують навчання в школах](/media/k2/items/cache/d7998a78befff6b4626ff5ba31fc5231_L.jpg)
З 2 листопада у Житомирі 18 тисяч школярів навчаються дистанційно, а 13 500 учнів 1-4 класів продовжують навчання в школі. У такому режимі школи працюватимуть два тижні.
Про це Суспільному розповіла заступник начальника департаменту освіти Житомирської міської ради Раїса Кошевич. За її словами, навчання 1-4 класів має проходити з дотриманням карантинних вимог:
"Було проведено велику роботу з роз’яснення батькам режиму роботи, специфіки навчання в 1-4 класах. Зрозуміло, що цей навчальний процес передбачає віддалення на безпечну відстань учнів один від одного, мінімізування спілкування дітей під час освітнього процесу, під час перерв, під час відвідування їдальні".
![У Житомирі 13 500 школярів продовжують навчання в школах У Житомирі 13 500 школярів продовжують навчання в школах](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/f5e07190f748a724.jpg)
"Щоранку вчителі зустрічають дітей на подвір’ї гімназії, і вже потім організовано діти заходять до приміщення. Класи навчаються з першого по третій поверх. Всі аудиторії задіяні. За кожним класом закріплені дві аудиторії. Перша – для навчання цілим класом. Інша – для поділу на англійську та українську мови. Наші технічні працівники прибирають у класі після кожного уроку, протирають парти та на перервах прибирають спортивні зали. У гімназії, у зв’язку з введенням у нашому місті "червоної" зони, для навчального процесу проблем не існує. Наші діти забезпечені всіма необхідними засобами".
![У Житомирі 13 500 школярів продовжують навчання в школах У Житомирі 13 500 школярів продовжують навчання в школах](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/ea133d9d53b38aa3.jpg)
"Ось, дивіться, як треба правильно робити. Спочатку розтерти руками, потім між пальчиками, де нігті. Це треба робити, щоб не було мікробів, і щоб не наражати нікого на небезпеку".
Авторка: Антоніна Тугас
Камера: Ігор Грач, Олександр Данилюк