На мості в селі Чижівка розпочали влаштовувати 33-х метрові балки
![На мості в селі Чижівка розпочали влаштовувати 33-х метрові балки](/media/k2/items/cache/464d42cd0c57ce221c19ec235455e42b_L.jpg)
У межах #Великого_будівництва на мосту через річку Случ підрядник приступив до влаштування залізобетонних балок. Штучна споруда знаходиться на шляху Р-49 Васьковичі – Шепетівка, км 92+351, у Новоград-Волинському районі області.
Крім того, на об’єкті капітального ремонту тривають роботи з укріплення відкосів бетоном. Та проводиться підготовка для влаштування перехідних плит.
Підрядник: компанія «SP.Z O.O.Mast-Bud».
На час ремонту штучної споруди об’їзд здійснюється автомобільними дорогами Т-06-13 Коростень - /М-07/ через Кожухівку, М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський та М-06 Київ – Чоп.
Пресслужба САД у Житомирській області
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии