На Житомирщині мама звинувачує няню дитячого садочка у побитті сина
![На Житомирщині мама звинувачує няню дитячого садочка у побитті сина](/media/k2/items/cache/8c60eadb86aa7e80b954cfc4d5258a8b_L.jpg)
У селі Веприн Радомишльського району – збурення. Мама звинувачує няню дитячого садочка у побитті сина. У самому дошкільному закладі та у сільській раді факт побиття не підтверджують.
Однак няні, на яку вказала дитина, вже вручили догану. Місцева влада обіцяє розібратися, кажуть, скликають позачерговий виконком, аби поставити крапки над «і», - подробиці у сюжеті телеканалу СК1.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии